Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5gb+nielimitowane sms-y


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

5gb+nielimitowane sms-y

Witam,

Mam problem z pakietem 5gb+nielimitowane SMS do wszystkich. Po ściągnięciu pakietu internet działa bez zarzutu. Natomiast nie mogę w ogóle wysyłać SMS, tak jakby się one w ogóle nie,, ściągnęły"? Co teraz zrobić? Nie uśmiecha mi się jeszcze raz kupować pakiet za 25 zł

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

5gb+nielimitowane sms-y

Otrzymałaś SMS-a że pakiet został uruchomiony? Wcześniej SMS-y działały? Spróbuj wyłączyć i ponownie włączyć telefon.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

5gb+nielimitowane sms-y

Tak, dostałam SMS z potwierdzeniem włączenia pakietu. Wyłączałam i włączałam telefon, niestety nie pomogło 😕 nawet przełożyłam kartę do innego telefonu i też to nic nie dało. Wczoraj wpadłam na pomysł, żeby doładować konto za 5zl i wtedy zobaczyć, czy się wyślę SMS(bo miałam 0 zł na koncie) i po doładowaniu mogłam wysyłać wiadomości! Dlaczego SMS z pakietu nie działają?

Anonim

Nie dotyczy

5gb+nielimitowane sms-y

Poprzez czat czy telefonicznie to wyjaśnić wypada, ewentualnie zgłoszenie w czasie rozmowy zrób.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

5gb+nielimitowane sms-y

Dziękuję, najlepiej chyba będzie jak przejdę się do salonu. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

5gb+nielimitowane sms-y

@Karina_28, nie w każdym Salonie wyjaśnisz swoją sprawę. 

 

Najprędzej wyjaśnisz sprawę na czacie lub przez kontakt tel. z BOK, jak napisał @Anonim.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

5gb+nielimitowane sms-y

Jak wspomnieli poprzednicy, takie sprawy, mogą być zwykle błyskawicznie zweryfikowane na czacie na http://orange.pl/view/kontakt 🙂

Dodatkowo, w przyszłości, proponujemy włączenie lepszego pakietu w tej samej cenie - za 25 zł, możesz bowiem włączyć Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz co najmniej 10 GB Internetu na 31 dni 🙂

Szczegóły: http://bezlimitunakarte.pl 🙂