Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

Witam serdecznie.

Chciałbym Was zapytać o dwie rzeczy związane z ofertą na kartę. Konkretniej chodzi mi o pakiet Bez Limitu wraz z 5G passem za 39 PLN/mies.

 

1. Otóż w ofercie jest przydzielany pakiet GB z usługi bez limitu, oraz pakiet w ramach bonusu za doładowanie. Czy dostępem do 5G jest objęty również pakiet z bonusu? Czy niestety tylko z usługi? Jeżeli jest to ta druga opcja, to w jakiej kolejności się zużywają poszczególne pakiety?

 

2. Na stronie jest napisane, że po aktywacji w aplikacji Mój Orange przysługuje mi podwojony pakiet GB (20 GB za doładowanie + 2x 20 GB z tytułu usługi Bez Limitu). Czy to podwojenie w usłudze cyklicznej obowiązuje aż do odwołania promocji, czy jest jednak limitowane do kilku odnowień usługi?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

@Dominicus121102 

Ad1) Dostęp do 5G jest objęty wszystkimi pakietami GB. Pakiety GB są zużywane według kolejności:

  • GB promocyjne
  • GB z doładowań
  • GB z pakietu
  • Konto złotówkowe

Ad2) Podwojenie GB obowiązuje do odwołania promocji.

 

Obecnie jest promocja do uruchomienia 5G w ofercie na kartę bez konieczności wykupienia pakietu wspomnianego przez Ciebie. Wystarczy aktywować 5G i można korzystać z pakietu GB z doładowań po potwierdzeniu aktywacji. Ważność usługi 31 dni.

Tu informacje o promocji 5G i sposobie aktywacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Do-30-06-2022-5G-pass-w-ofercie-na-kart%C4%99/td-p/2...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

@Dominicus121102  te podwojenie GB w bez limitu i 5G, działa do czasu wyłączenia promocji, więc można nawet 2 krotnie to aktywować (od razu na 2 miesiące) 😉

Jeden minus, że najpierw zje ci GB z doładować, tak u mnie to działa, ale tych GB mam mało, to w Styczniu wykorzystam GB z tej promocji 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

Super, dzięki za odpowiedź. A wiesz może jak to w końcu jest z tym 5G? Czy obowiązuje ono też w pakiecie z doładowań?

Anonim

Nie dotyczy

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

@Dominicus121102  jak jesteś w zasięgu 5G to z tego pakietu, przy LTE pójdzie z GB bonusowych. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

5G w ofercie na kartę + dodatkowy pakiet GB z aplikacji Mój Orange.

@Dominicus121102 

Ad1) Dostęp do 5G jest objęty wszystkimi pakietami GB. Pakiety GB są zużywane według kolejności:

  • GB promocyjne
  • GB z doładowań
  • GB z pakietu
  • Konto złotówkowe

Ad2) Podwojenie GB obowiązuje do odwołania promocji.

 

Obecnie jest promocja do uruchomienia 5G w ofercie na kartę bez konieczności wykupienia pakietu wspomnianego przez Ciebie. Wystarczy aktywować 5G i można korzystać z pakietu GB z doładowań po potwierdzeniu aktywacji. Ważność usługi 31 dni.

Tu informacje o promocji 5G i sposobie aktywacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Do-30-06-2022-5G-pass-w-ofercie-na-kart%C4%99/td-p/2...