Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

2x więcej internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

2x więcej internetu

Czy w tym roku będzie promocja 2x więcej internetu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

2x więcej internetu

Na stronie doladowania.orange.pl masz w dziale regulaminów nową promocję ale dają tylko bonus 2x5GB za dowolne doładowanie.  

 

https://doladowania.orange.pl/regulations/Regulamin_Podwojny_bonus_za_doladowanie_w_aplikacji_Moj_Or...

 

i to by było tyle z tym podwojeniem. Nie licze, że coś jeszcze rzucą. Musiałem i tak doładować wcześniej więc nie doczekałem promocji. ale nie ma czego żałować bo bardziej mi zależało na kilku miesiącach przedłużenia ważności GB gratis niż ciułania po 5zł żeby nabić se mase GB na krótko i które i tak potem trzeba by przedłużać płatnie albo dużym doładowaniem, bo te bonusy wpadają tak naprawdę do ogólnej puli GB z doładowań.

 

ale jak komu zależy na GB to warto po 5zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

2x więcej internetu

@szymczok1  nie wiadomo, ale teraz jest nowa promocja na lato 120 gigabajtów na całe lato w Orange na kartę - Nasz Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

2x więcej internetu

@szymczok1 w abonamencie masz opcję dwa razy więcej internetu. W ofercie na kartę masz 120 GB internetu na trzy miesiące za 15 PLN. Od aktywacji dostajesz 40 GB co 31 dni. SMS o treści LATO na numer 811.

Anonim

Nie dotyczy

2x więcej internetu

Na stronie doladowania.orange.pl masz w dziale regulaminów nową promocję ale dają tylko bonus 2x5GB za dowolne doładowanie.  

 

https://doladowania.orange.pl/regulations/Regulamin_Podwojny_bonus_za_doladowanie_w_aplikacji_Moj_Or...

 

i to by było tyle z tym podwojeniem. Nie licze, że coś jeszcze rzucą. Musiałem i tak doładować wcześniej więc nie doczekałem promocji. ale nie ma czego żałować bo bardziej mi zależało na kilku miesiącach przedłużenia ważności GB gratis niż ciułania po 5zł żeby nabić se mase GB na krótko i które i tak potem trzeba by przedłużać płatnie albo dużym doładowaniem, bo te bonusy wpadają tak naprawdę do ogólnej puli GB z doładowań.

 

ale jak komu zależy na GB to warto po 5zł.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

2x więcej internetu

O i o to mi chodziło. Jest nawet lepiej niż rok temu bo było za 5zł 10GB a teraz 12,5. A ważność można sobie niedrogo przedłużyć, albo doławaniem. Mam cały dom na tym internecie więc GB schodzą :).


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

2x więcej internetu

@szymczok1 jest też szansa na 20GB za 0 zł 🙂 za sprawą zielono - pomarańczowego konkursu.

Info tutaj.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

2x więcej internetu

@Aśka_M  mam już 4 odp na pytania 😉 ciekawe jak innym idzie ?😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

2x więcej internetu

@Citi2017  u mnie też cztery, zapisane na mailu roboczym 😁