Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1200 GB za darmo - jak nie doładowałem w terminie, a zrobię to dzisiaj, to otrzymam paczkę?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

1200 GB za darmo - jak nie doładowałem w terminie, a zrobię to dzisiaj, to otrzymam paczkę?

Witam,

Jeśli do wczoraj musiałem się doładować i tego nie zrobiłem czy kolejna paczka internetu będzie mi przyznana jak doładuje konto w dniu dzisiejszym?

Pozdrawiam Adam

 

 

 

____________________

*Post wydzieliłem z tematu "do 31.07.2023 1200 GB za darmo przez rok dla posiadaczy Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB" - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18441
  • 52721
  • 710

1200 GB za darmo - jak nie doładowałem w terminie, a zrobię to dzisiaj, to otrzymam paczkę?

@edamo usługa nie została anulowana, tylko zawieszona z powodu braku płatności. W regulaminie jest podane, że przyznanie pakietu 100 GB nastąpi po odnowieniu usługi bez limitu cyklicznej. Wiec po doładowaniu powinny zostać GB przyznane.

Najlepiej nie spóźniać się z uzupełnieniem środków na odnowienie pakietu lub zabezpieczyć na wszelki wypadek podwójną wartość ceny odnawianego pakietu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

1200 GB za darmo - jak nie doładowałem w terminie, a zrobię to dzisiaj, to otrzymam paczkę?

Usługa NL cyklicznego została zamrożona = zawieszona na maksymalnie 30 dni, 31 dnia zamrożenia zostanie wyłączona. Należy doładować konto złotówkami. Można ułatwić, przyspieszyć odnowienie poprzez wciśnięcie guzika wysyłającego SMS do systemu, aby próbował automatycznie odnowić NL najpóźniej z rana następnego dnia. Guzik znajduje się w aplikacji w pakietach i usługach. Wybieramy w aktywowanych usługach NL. Przy zamrożonym NL mamy 3 guziki. Wybieramy guzik na którym jest skrót SMS.

Paczka 100 GB zostanie przyznana w ramach 1200GB. Tu nawet nie ma tak jak przy promocji 300 GB ustawianego konkretnego dnia przyznania kolejnej paczki GB, bo paczka 100 GB jest przypisana do momentu odnowienia (a nawet przedłużenia w aplikacji!!!) cyklicznego 31 dniowego NL.