Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

@yabbadabbadoo  według mnie punkt 18 regulaminu jasno mówi że najpierw schodzą GB z pakietu Lato przed innymi.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

Musiałem zaryzykować i włączyłem.. i żeby inni nie robili za króliki doświadczalne, przychodzę z nowiną, że najpierw schodzi GB z wykupionego pakietu na LATO, więc luzik. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

@yabbadabbadoo  oczywiście jest tak jak Ci odpowiadałem (cztery razy), no ale cóż... nie uwierzyłeś jak nie spróbowałeś. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "Musiałem zaryzykować i włączyłem..." przecież punkt 18 regulaminu (o którym wspominałem) jasno o tym mówi. Pozdrawiam.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

Bardzo dobry bonus szczególnie dla nie czystego OFNK (np. przy aktywnej usłudze Za darmo w Orange).

Trzeba tylko dobrze zrozumieć i rozszyfrować:

6. Po włączeniu Pakietu Abonent otrzymuje pierwszą paczkę 40 GB na 31 dni. W ostatnim dniu ważności tej paczki danych nastąpi próba włączenia kolejnej paczki 40 GB na 31 dni.

7. Za włączenie kolejnych paczek danych nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

8. Warunkiem skutecznej aktywacji kolejnej paczki jest aktywność konta na połączenia wychodzące. Środki z kolejnych paczek będą się sumować.

9. W przypadku braku aktywności konta na połączenia wychodzące przy próbie przyznania kolejnej paczki danych, Pakiet zostanie wyłączony, a Abonent straci prawo do kolejnych paczek danych w ramach Pakietu.

 

Przykład:

Mam 15 zł na koncie głównym ważnym na wychodzące jeszcze 2 dni.

Aktywuję pakiet 120GB i patrzę jak ustawi się data na wychodzące.

Po koniec ważności 1 paczki 40GB wystarczy doładować za 5 zł i powtórzyć to samo pod koniec ważności 2 paczki 40GB.

 

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

slav72 - ja nawet nie wiedziałem, że mam kliknąć pod twoim wpisem "rozwiązane", i co to daje. ja tu w ogóle nie siedzę więc nie ogarniam

 

czysty przypadek, że kliknąłem rozwiązane u siebie, bo myślałem, że to oznacza zamknięcie tematu (że jako jego autor zamykam go). 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

@yabbadabbadoo  rozumiem Ciebie, tematów na forum się nie zamyka, one istnieją otwarte by ktoś mógł coś dopisać lub o coś zapytać, dopytać, a oznaczenie tematu jako "Rozwiązanie" jest jakoby naprowadzeniem osób szukających pomocy na przykład w tym temacie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

120 GB za 15 zł vs GB internetu na koncie

Teraz nieco więcej rozumiem, więc edytowalem "rozwiązane".  🙂