Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ŚRODKI NA KONCIE


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

ŚRODKI NA KONCIE

Witam. Wykupując Internet z uslugi (NET12) uciekły mi wszystkie środki z konta , a Internet nie został doladowany

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

ŚRODKI NA KONCIE

A miałeś włączony internet z innego pakietu czy nie?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

ŚRODKI NA KONCIE


@adriano9911napisał(-a)

Witam. Wykupując Internet z uslugi (NET12) uciekły mi wszystkie środki z konta , a Internet nie został doladowany


Cześć, Włączenie pakietu 2 GB możliwe jest SMS-em o treści NET12 pod numer 260 lub 261 (w wersji cyklicznej), a także w serwisie i aplikacji Mój Orange.

 

Potwierdzeniem włączenia pakietu jest SMS zwrotny z informacją o aktywacji pakietu. Do momentu otrzymania potwierdzenia, nie należy korzystać z transmisji danych, jeśli nie posiadasz innego pakietu.

W wykazie połączeń w aplikacji albo na stronie Pełnego wykazu w starym Mój Orange, albo w sekcji Analiza Wydatków > Wykaz Połączeń w Nowym Mój Orange, możesz sprawdzić na co zostały wykorzystane środki, przy czym w aplikacji i starym mój orange, dane aktualizują się z opóźnieniem.

 

Najlepiej byloby, abyś założył konto w Nowym Mój Orange, tam możesz zobaczyć w sekcji Stan konta czy pakiet jest aktywny, a w Analiza wydatków > Wykaz połączeń, na co zostały wykorzystane środki.