Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

Chodzi mi o czas zasypiania, wtedy światło nie jest wskazane, tym bardziej, że miga. 😛 Myślałam o wyłączeniu, ale czasem coś się przypomni, potrzebuję skorzystać i bym musiała ponownie włączać router. Taśma to chyba najlepsze rozwiązanie. Dziękuję wszystkim za pomoc. 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

@angelika24  jeszcze pytanie, co miga? diody w FB 6?🤔 przecież jak jest wszystko ok to nie migają tylko świecą jednostajnie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

Z tyłu routera, tam, gdzie kabel jest podłączony. Ale to chyba tak u każdego, ale nie każdemu przeszkadza. 😆


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

@angelika24  a rozumiem, już myślałem że migają te na panelu przednim (przecież te z tyłu są praktycznie niewidoczne - chyba że router stoi bokiem, albo tył do przodu 😉).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

@angelika24 sygnalizacja przepływu danych po kabelku. Miganie powoli, słabe obciążenie portu, mały przepływ transmisji danych, szybkie miganie, duży przepływ danych, najczęściej jak pobierane są pliki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

@angelika24 nie wiem czy jeszcze odwiedzasz forum ale wraz z nowym softem w FB6 pojawiła się możliwość całkowitego wyłączenia diod na przednim panelu, o czym więcej napisałem tu Rozwiązano: Funbox 6 aktualizacja – Strona 7 - Nasz Orange - 367798


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

W Funboksie 3 diody były umieszczone u góry i niewidoczne z przodu. W Funboksie 6, to jest tragedia. Wali po oczach, a firma nic nie zmienia. Jaki to problem przyciemnić?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

wyłączenie diod na routerze Funbox 6

Okazuje się, że można wyłączyć diody według harmonogramu: https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Funbox-6-aktualizacja/td-p/367798/page/7

Przydałoby się jednak rozwiązanie polegające na zmniejszeniu intensywności świecenia. Dobrze wiedzieć jak działa router, bez zbyt intensywnego świecenia diod.