Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sagem fast 2704 - modem 3G, drukarka i pen-drive jednocześnie - zadziałają?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 2

sagem fast 2704 - modem 3G, drukarka i pen-drive jednocześnie - zadziałają?

cześć, na funbox2 wisi na 1 usb hub, a na nim drukarka i pendive - działają

czy na sagem fast 2704 ma takie coś ruszy? najlepiej jeszcze oprócz tego z modemem 3G...

 

ktoś ćwiczył? anyway to zrobię i się pochwalę, ale może ktoś coś wcześniej?

 

jeśli ma zabraknąć prądu, to zrezygnuję z pen-drive...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 2

sagem fast 2704 - modem 3G, drukarka i pen-drive jednocześnie - zadziałają?

2:1 dla Sagem'a

hub pasywny usb - na nim wiszą usieciowione: laserowy Samsung ML-2010 i dysk 120G - hulają!

modem mobilny mam 'za nowy', nie zatrybył - ale nie składam broni, wrócę do tematu, jak będę miał aktywny hub, może był problem z jego zasilaniem...

 

generalnie fajna skrzynka z bardzo wyczerpującą instrukcją obsługi - konkurencja wysiada... i można ją pozyskać w dobrej cenie (moja była za 34,- z dostawą) - więcej w domu nie trzeba

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

sagem fast 2704 - modem 3G, drukarka i pen-drive jednocześnie - zadziałają?

Nie testowałem osobiście, ale rozwiązaniem na słabe zasilanie jest hub aktywny z zewnętrznym zasilaczem (koszt w granicach 30-40pln) . Pytanie czy soft routera poradzi sobie z obsługą tylu urządzeń...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 2

sagem fast 2704 - modem 3G, drukarka i pen-drive jednocześnie - zadziałają?

2:1 dla Sagem'a

hub pasywny usb - na nim wiszą usieciowione: laserowy Samsung ML-2010 i dysk 120G - hulają!

modem mobilny mam 'za nowy', nie zatrybył - ale nie składam broni, wrócę do tematu, jak będę miał aktywny hub, może był problem z jego zasilaniem...

 

generalnie fajna skrzynka z bardzo wyczerpującą instrukcją obsługi - konkurencja wysiada... i można ją pozyskać w dobrej cenie (moja była za 34,- z dostawą) - więcej w domu nie trzeba