Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

Witam serdecznie,

przedłużyem umowę i kazano mi zmienić livebox'a 2.0 na funbox'a 2.0. Jednak po podłączeniu funboxa cały czas miga dioda @(internet). Nie mogę oczywiście wejść na stronę 192.168.1.1. Czy jest coś co mogę zrobić czy to sprawa dla technika?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

@Ostrowin  poczytaj to Orange FunBox 2.0 | Orange Polska spróbuj zresetować router przez ten mały otwór z tyłu (zapałką lub wykałaczką wciskając i przytrzymując przez 10 sekund). Jeżeli reset nie pomoże i nie znajdziesz odpowiedzi w artykule to problem jest po stronie łącza internetowego - zrób zgłoszenie przez czat lub telefonicznie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

@Ostrowin  poczytaj to Orange FunBox 2.0 | Orange Polska spróbuj zresetować router przez ten mały otwór z tyłu (zapałką lub wykałaczką wciskając i przytrzymując przez 10 sekund). Jeżeli reset nie pomoże i nie znajdziesz odpowiedzi w artykule to problem jest po stronie łącza internetowego - zrób zgłoszenie przez czat lub telefonicznie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

@slav72 faktycznie, reset zdał egzamin. Dzieki wielkie!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

funbox 2.0 brak dostępu do internetu

@Ostrowin  nie ma za co, od tego tu jesteśmy aby sobie nawzajem pomagać, czasem najprostsza rzecz potrafi usunąć błąd. Powodzenia i dalszego bezproblemowego użytkowania. W razie "w" wpadaj na forum i pytaj, tu zawsze jest ktoś kto spróbuje pomóc 🙂.