Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

Witam, od wczoraj mam problem z  wifi i z zalogowaniem do panelu użytkownika w ruterze cellpipe 7130. Standardowe hasło user, user nie działa-wyskakuje że jest błędne.

Nie było zmieniane. Obecnie nie mam dostepu przez wifi choć funkcja jest włączona.

Dostęp do internetu jest tylko po kablu.

Ruter resetowałem i nadal login i hasło user nie działają...

O co chodzi ????

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

@Bebe a wpisz w jedno i drugie okienko: admin. Pomogło?? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

NIestety nie 😕 "Authentication failed"

Anonim

Nie dotyczy

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

@Bebe to może masz ustawione jednak hasło. Tutaj film instruktażowy jak uzyskać hasło do Twojego routera: https://www.youtube.com/watch?v=DuDv_F0b4aE 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

Własnie nie mam gdyż jestem jedynym uzytkownikiem komputera/rutera.

Na filmiku jest pokazane jak to zrobić ale juz po zalogowaniu na konto uzytkownika, a ja wlasnie nie moge sie zalogowac.

Poza tym z którąś aktualizacją firmware orange zablokowało taką możliwość bo już próbowałem.

Anonim

Nie dotyczy

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

@Bebe faktycznie masz rację co do tego filmiku. Z tyłu routera masz przycisk reset. W ostateczności możesz go wcisnąć, ale być może po użyciu resetu będziesz musiała skontaktować się z BOK celem ponownej konfiguracji Internetu - tego nie mogę Ci obiecać że Internet po restarcie nawet po kablu będzie działał poprawnie. Pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

Próbowałem hard resetu... Oprócz nazwy wyswietlanej nic nie pomogło. Internet po kablu nadal jest.

Anonim

Nie dotyczy

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

@Bebe zadzwoń do BOK, niech Ci zresetują przez swój wewnętrzny system ustawienia Twojego routera. Później po restarcie myślę że powinno wszystko zacząć działać, no chyba że padł Ci moduł w routerze odpowiedzialny za sygnał Wifi??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

I chyba tylko to pozostaje.. Moduł wifi działa bo wysyła nazwę rutera zamiast tej którą ustawiałem.

Anonim

Nie dotyczy

cellpipe 7130 złe hasło do logowania panelu uzytkownika

A z jakiego systemu korzstasz?? W Windowsie 7 istniej również możliwość połączenia się z siecią bezprzewodowa po przez wciśnięcie i przytrzymanie przez około 5 sekund przycisku WLAN/WPS znajdującego się na tylnim panelu routera. Pozdrawiam.