Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Anonim Pożyczę go na czas reklamacji, ale na papierku (specyfikacja) wygląda gorzej... nie ma agregacji itd no ale przynajmniej działa

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

To super ze masz możliwość pozyczenia 🙂 Daj znać co i jak...jestem ciekawy co powie serwis 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Odnieś tego ZTE na gwarancji. Pierwsze seria jest jakaś felerna, u mnie padł ten router po jakichś 8 dniach (zamrażało połączenie, a potem w ogóle nie łączył z siecią Orange). Wymienili po 3 dniach i z nowym nie ma problemów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Pathfinder

 

Dzięki za informację. Tak zrobię, czekam tylko aż znajomy będzie mółg mi pożyczyć na ten czas router inny


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Witam, mam prośbę jak oddasz na serwis napisz ile trwała rekalmacja i jaki dała efekt. Ja mam problem podobny, jak router jest w zasięgu LTE_A to wiesza się - częstotliwość rózna, czasem raz na 4-5 dni, czasem 2x dzienie. Natomiast jeśli router jest w zasięgu LTE działa bez zarzutu. W jednym miejscu w domu mam LTE_A siła na 2 kreski, w pozostałej części LTE na 5 kresek. Tak, że niewiem co jest grane. Pare miesięcy używałem w miejscu LTE_A (prędkość 2x większa), ale ostatnio już się wkurzyłem i przełożyłem w miejsce LTE. Tak jak u Ciebie przy zerwaniu połączenia świeci się czerwona lampka.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Calpos
@Pathfinder
@Anonim

niedyspozycja mojego rutera niestety ewoluuje. Teraz kilka razy dziennie wiesza się. Tzn. nie resetuje się jak wcześniej tylko traci zasięg, dioda zapala się na czerwono i nie ma neta. Przez stronkę jak wejdę w oprogramowanie, net niby jest, wszystko w normie, ale nie da się nic zrobić. Wszystko kończy się niepowodzeniem nawet restart. Trzeba go fizycznie odpiąć od zasilania i włączyć na nowo....

Najchętniej bym go zwrócił w cholerę...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@ace_wmv, router masz na gwarancji, odnieś go i wymienią ci na nowy. Nie ma co się męczyć.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Pathfinder

odniosę, tylko najpierw załatwie sobię zastepczy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Zawsze możesz użyć telefonu jako modemu. Kilka dni chyba wytrzymasz?Emotikon: Mrugający


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Pathfinder

z moim szczęściem potrwa to 2 tygodnie 🙂