Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie internetu Huawei b315


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zrywanie internetu Huawei b315

Witajcie. Posiadam router huawei b315 z orange z internetem mobilnym dla firm 500 gb. przez jakis czas nic sie nie dzialo i wszystko dzialalo. ale od pewnego czasu moj komputer raz laczy sie z tym routerem poprawnie i mam internet a raz laczy sie i jest brak internetu i z tego co wiem moj komputer wbija sie na 192.168.4.2 . inni domownicy nie maja takiego problemu. Robilem juz reset do ustawien fabrycznych i nic to nie dalo. jeden z domonikow ma ustawiony staly ip w komputerze i dziala to u niego bez problemu. gdy ja ustawie staly ip i probuje sie polaczyc z tym routerem to raz sie laczy i internet jest a raz internetu nie ma. Ciezko mi stwierdzic jaka jest przyczyna bo komputer nie ma zadnego problemu z innymi routerami, czy to szkola czy dom czy miasto ( ta siec jest rozgaleziona po calym domu jeszcze na 2 routery i z tymi routerami nie ma problemu). Czy ma ktos pomysl co jest nie tak i jak to naprawic ?

 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie internetu Huawei b315

Domyślny adres sieciowy tego routera to 192.168.8.1 po resetowaniu routera taki powinien być.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zrywanie internetu Huawei b315

Jest ustawione na 192.168.1.1. a ja raz wbijam sie na np. 192.168.1.121 i mam internet a jak sie wbijam na 192.168.4.2 to nie mam internetu. w czym lezy problem ?

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie internetu Huawei b315

A coś jest jeszcze po drodze w sieci? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zrywanie internetu Huawei b315

w zasadzie to jest tak ze jest ten huawei b315 i jak bezposrednio sie do niego lacze to dzieja sie cuda. ale tez sa 2 routery bezposrednio do huawei'a podpiete po kablu i jak do ktoregos z tych routerow sie podlacze to nie ma najmniejszego problemu, tylko ze sa one z znacznej odleglosci i internet jest stosunkowo wolny wtedy. tak to wyglada

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie internetu Huawei b315

Cudów niema, podejrzewam źle współpracujące urządzenia. Jak tylko sami po kablu podłączymy się do routera to pewnie będzie dobrze.   


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zrywanie internetu Huawei b315

Czyli pewnie najlepiej podlaczyc kolejny router i postawic obok huawei'a i miec swiety spokoj. kabel nie wchodzi w gre.

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie internetu Huawei b315


@misiek_misiek96napisał(-a)

Czyli pewnie najlepiej podlaczyc kolejny router i postawic obok huawei'a i miec swiety spokoj. kabel nie wchodzi w gre.


Nie widzę, jakie są urządzenia, jak są podłączone i po co. Może rysunek zrobić jak sieć wygląda.