Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana ruter z fb2 na?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana ruter z fb2 na?

Instrukcja skrócona w pl, menu eng, ale tam za wiele nie ma co ustawiać, jak będzie problem to pytaj @Tomek_30.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Zmiana ruter z fb2 na?

Witam posiadam ruter TP-LINK AC750 Model Archer C2 tylko nie potrafię go skonfigurować.Robie wszystko tj na filmiku https://youtu.be/tWoPRf_rf_Q

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Zmiana ruter z fb2 na?

Co to znaczy "nie potrafię"? Dokładnie co się dzieje, jakie masz objawy, co robisz itp W którym momencie filmiku utykasz?

 

Co my mamy zrobić z Twoim "nie potrafię" jak nie napisałeś poza tym nic dzięki czemu moglibyśmy pomóc?

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana ruter z fb2 na?

@Tomek_30 to może zrzuty z ustawień gdzie masz problem daj, tak w ciemno to nikt nie pomoże.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Zmiana ruter z fb2 na?

Witam i na wstępie dziekuje za podpowiedzi .Wszystkie ustawienia wpisuje tak jak na filmiku i nie pobiera IP dynamic mam tam same zera.Obecnie ruter jest odłączony i w jego miejsce jest podłączony fb2 żeby można było korzystać z internetu.Oczywisci nie szukałbym dodatkowych kosztów czyli zskupu rutera gdybym nie miał problemów z fb2 (problem z nat otwarty na Ps4 pro przy grze cod wwii - wszystko ustawione jest książkowe czyli zapora -niska, nat porty wszystkie możliwe wpisane, loguje się na ipv6, konsola podłączona na sztywno czyli po kablu i dalej średni ) dlatego szukam jaki ruter mogę podłączyć żebym miał nat otwarty
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana ruter z fb2 na?

@Tomek_30Zobacz co wujek Google


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zmiana ruter z fb2 na?

@Tomek_30 Ja od 5 lat używam TP-Link Archer C7, ale przy 600Mbit/s na LEDE potrafi łapać zadyszkę.

Co do oryginalnego softu, to poleci 600Mbit/s bez problemu.

Różnicy w zasięgu w stosunku do FB2.0 nie widzę dużej.

Nie polecę dobrego routera, bo jakbym miał zmieniać sprzęt to poszedłbym w Ubiquiti EdgeRouter 4, ale to nie jest sprzęt dla domowego użytkownika. 

W TP-Linku aby ustawić internet należy wybrać opcję PPPoE, wpisać login i hasło do Neostrady i najważniejsze w zakładce IPTV ustawić INTERNET ID: 35 i wszyskie porty lan zaznaczyć na internet.

C7 IPTV.png


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Zmiana ruter z fb2 na?

Witam czy posiadasz taki ruter jak na zdjęciu
EB58C521-8B82-45A6-9FC6-F61D7E4A3A09.png
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana ruter z fb2 na?

@Tomek_30Jeśli chodzi o Tp-linka nie powala o mocniejszy zasięg WIFI to ostatni najlepszy jaki był to TL-WR1043ND lub TL-WR1042ND 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Zmiana ruter z fb2 na?

Witam proszę podpowiedzcie co mam za ruter kupić żebym nie miał problemów z konfiguracja i zasięgiem wifi