Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zabezpieczenia FunBoxa w panelu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Zabezpieczenia FunBoxa w panelu

@Anonim, u mnie jest podobnie. Dwa dni nie korzystałam z Forum - zamknęłam tylko przeglądarkę (Edge i Chrome mam na PC, a w smartfonie - Chrome) nie wylogowując się z Forum. Po dwóch dniach wchodzę sobie na to Forum od razu zalogowana  - to dopiero jest dziwne.

Żeby Naprawdę wylogować się z tego Forum - czasem udaje mi się to po pierwszym kliknięciu 'Wyloguj', ale często potrzebny jest ponowny wybór i klik w 'Wyloguj'. Dzieje się tak na PC-etach/laptopach i smartfonach bez wyjątku.

Widocznie, @Anonim , jak ostatnio czytałeś Forum na swoim smartfonie, to nie wylogowało Ciebie wtedy poprawnie - i dlatego masz podobnie jak ja, tzn. jesteś od razu zalogowany na tym Forum online.

 

Tak jak pisze Piotruś ( @Piotrekk85 ), nie pokazują się na tym Forum adresy IPv6; zamiast nich w zastępstwie pokazuje się jeden i ten sam adres IPv4.

 

Ela

 

Anonim

Nie dotyczy

Zabezpieczenia FunBoxa w panelu

@Ela12, oni sami nie usuwają przyczyn, to ja nie zamierzam się trzymać reguł i pokażę Ci, jak "usuwa" adresy IP urządzeń u mnie. Mnie tam wszystko jedno, czy @Piotrekk85 widzi jeden wór, czy worków sznur. Jak chce, to rozumie ciąg zdarzeń i nie zamierzam się tłumaczyć Emotikon: Język