Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZTE MF286 - ręczna aktualizacja

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

ZTE MF286 - ręczna aktualizacja

Witam

Czy ktoś może wie jak przeprowadzić ręczną aktualizacje do routera ZTE MF286?

Ściągnąłem nowszą wersję firmware, ale nie wiem jak ją zainstalować. Router w automatycznej opcji aktualizacji. Wyszukuję, następnie mam komunikat, iż aktualizacja jest w toku, z tym że żadna aktualizacja nie ma miejsca.

Screenshot_20190801-111915_Samsung Internet.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF286 AKTUALIZACJA

Ręcznie nie wgrasz oprogramowania, skoro jest w sieci, to takie samo modem pobiera, skoro proces się zatrzymał, zresetuj modem i wymuś ręcznie aktualizację, po aktualizacji znowu reset z przycisku na tyle, chyba spinaczem się to robi. Tak na koniec, nie krzycz na NO, po co piszesz z dużych liter.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF286 AKTUALIZACJA

Ręcznie nie wgrasz oprogramowania, skoro jest w sieci, to takie samo modem pobiera, skoro proces się zatrzymał, zresetuj modem i wymuś ręcznie aktualizację, po aktualizacji znowu reset z przycisku na tyle, chyba spinaczem się to robi. Tak na koniec, nie krzycz na NO, po co piszesz z dużych liter.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

ZTE MF286 AKTUALIZACJA

Dzięki za info i sorry za duza czcionke ale niestety nie mogę jej zmienić na małą,wtedy musiałbym na nowo pisać pytanie

Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF286 AKTUALIZACJA


@Aborows40napisał(-a)

Dzięki za info i sorry za duza czcionke ale niestety nie mogę jej zmienić na małą,wtedy musiałbym na nowo pisać pytanie


@Aborows40 , masz godzinę czasu na edycję tamtego posta (opcje posta), potem zgłasza się moderatorowi też z opcji posta.