Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZTE MF283+


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ZTE MF283+

Witam.

Mam pewien problem. Posiadam ruter ZTE MF283+ i przestaly migac diody z tyłu rutera gdzie podłącza sie kabel sieciowy. Przy komputerze wyświetla sie komunikat, że kabel sieciowy jest odłączony. WiFi działa sprawnie i diody z przodu rutera działają. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem? 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF283+

@slawekG

Masz uszkodzony kabel lan albo jest wypięty z portu ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ZTE MF283+

Kabel wpinałem pare razy ale nic nie pomogło. Nie widac zeby był uszkodzony przynajmniej na zewnatrz. 

Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF283+

@slawekG A masz inny kabel ? może jest wypięty w laptopie lub coś jest nie tak ze sterownikiem karty.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ZTE MF283+

Postaram sie załatwic jakiś kabel. A te migajace diody z tyłu rutera nie powinny sie palic po włączeniu go i podłączeniu kabla pod wejście? Mi sie wydaje, że one sie paliły a przynajmniej tam gdzie był kabel ale teraz to nie pamiętam dokładnie. A najlepsze  w tym wszystkim, że wszystko było ok a tu nagle brak połączenia. Reset rutera też robiłem ale nic nie pomogło.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ZTE MF283+

Sterowniki też sprawdzałem i jest ok.

Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF283+


slawekG napisał(-a):

Postaram sie załatwic jakiś kabel. A te migajace diody z tyłu rutera nie powinny sie palic po włączeniu go i podłączeniu kabla pod wejście? Mi sie wydaje, że one sie paliły a przynajmniej tam gdzie był kabel ale teraz to nie pamiętam dokładnie. A najlepsze  w tym wszystkim, że wszystko było ok a tu nagle brak połączenia. Reset rutera też robiłem ale nic nie pomogło.


@slawekGDioda z tyłu powina się palić wiec wygląda na uszkodzony kabel.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ZTE MF283+

Sprawdze dzisiaj to i jak cos to dam znac.