Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana routera

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@DymsonMożesz spróbować tego

  W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz ciąg Wiersz polecenia, naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) pozycję Wiersz polecenia, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator > Tak.
W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
Wpisz ciąg netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter

 

Co do wymiany na Funbox 2.0 to ciężki temat jedynie to zaznaczyć że chcesz korzystać z sieci wifi 5Ghz bo 2.4GHz nie wyrabia na ilość sieci w okolicy.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@Anonim  Można było za mnie uzupełnić, że jest to DNS Orange.

@Dymson  Do wp.pl z Polski to ping może być większy, a do DNS-a to ile wynosi? Jak już to i tak Funboxa  dadzą po zwrotach tylko to wi-fi jest rozbudowane o 5Ghz.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@AnonimPodziel się wiedzą jak nazywa się opcja która odpowiada  za ping w routerach ?

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@Anonim

Bez tytułu5.png

Chyba tyle wystarczy

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@AnonimCzy wiesz co znaczą Interleave/Interleaved oraz Interleave Depth, Interleave Delay, Max Delay?  

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

Interleave Depth (głębokość przeplatania); Interleave Delay (opóźnienie przeplatania)  mogę podać link do poczytania tylko komu to potrzebne jak nie widać ustawień od strony klienta. Wartość pingu zmienia się od obciążenia łącza. Zwiększając ciężar (czyli więcej bajtów) ping urośnie.

Bez tytułu6.png

Przy obciążeniu łącza.

 

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@AnonimCzy pamiętasz to ping 

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera


vdsl2 napisał(-a):

@jarynCzy pamiętasz to ping 


Sobie żarty robiłem jak był fast to można było bajerować jak może działać neostrada.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana routera

@Anonim, ślad i "żart" pozostał w sieci. Też widziałem.