Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox się wyłącza I świeci się @


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

Witam od jakiegoś czasu mam tak że gram normalnie w gry na komputerze po czym nagle wyłącza się internet a na funboxie świeci się @. Wiecie czym to może być spowodowane?
32 ODPOW. 32
Anonim

Nie dotyczy

Funbox się wyłącza I świeci się @

@Sizeee1Wiele rzeczy pokaz statystyki DSL? 

 

Przechwytywanie.PNG

Edit Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na błędy SES jeśli  jest ich sporo w dość krótkim czasie. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

@up Znowu się wyłączył musiałem resetowac. Zdj DSL poniżej
Screenshot_20170826-143517.png

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

po 2godzinach sprawdziłem i jest coś takiego


Screenshot - 26_08.png
Anonim

Nie dotyczy

Funbox się wyłącza I świeci się @

Czy w loginie masz xxxcxcx@neostrada.pl/ipv6.pl ? czy bez /ipv6

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

bez ipv6

Edit : jeżeli to coś wnosi to mam funboxa połączonego do routera i z routera korzystam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Funbox się wyłącza I świeci się @

Zadam kilka pytań do sprecyzowania sytuacji, gdyż w temacie napisałeś "Funbox się wyłącza" a w treści "nagle wyłącza się internet".
1) czy w tej sytuacji gasną inne lampki na funboxie? szczególnie tzw. power od zasilania
2) czy połączenie jest po wifi czy przez kabel? jeśli po wifi, sprawdź czy problemy występują po kablu
3) w jaki sposób widzisz "wyłączenie internetu"? czy problem jest tylko z jedną grą? czy z innym serwisami też?
4) czy masz możliwość przetestowania konkretnej gry na innym łączu (internet mobilny, hotspot z komórki, u znajomych)?
5) czy masz możliwość sprawdzenia gry na tym samym łączu ale na innym urządzeniu?
6) czy problem jest również gdy dane urządzenie jest podłączone bezpośrednio do routera? ew. do samego funboxa (z odpiętym routerem)?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox się wyłącza I świeci się @

@Sizeee1To ja zapytam się jaki masz system Windows ? 

Edit Mała kosmetyka sytemu 


W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz ciąg Wiersz polecenia, naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) pozycję Wiersz polecenia, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator > Tak.
W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
Wpisz ciąg netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

1. Źle to ujalem, przepraszam. Chodzi o to że włącza się czerwona dioda @(zdj poniżej)
2. Jest funbox od funboxa kabel do routera i z routera do komputera też kablem połączone
3. Internetu po prostu nie ma ani włączyć internet ani nic. Żółty trójkąt na połączeniu
4.5.6 Gra sprawna działa koledze nie sądzę że to przez grę bo nawet gdy oglądałem film nagle wywaliło
Funboxa mam polozenego na działce aby był lepszy zasięg dlatego połączony kablem

Edit. Myślałem że to coś z routerem dlatego zmieniłem go też i jest tak samo jakies 3tyg temu
IMG_20170826_143121.jpg

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 0
  • 0

Funbox się wyłącza I świeci się @

@Anonim
Mam windows 10.
Zrobię to jutro rano przed pracą i zedytuje posta