Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana FunBox3 na FunBox6

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Wymiana FunBox3 na FunBox6

Czy ktoś ma może jakąś wiedze na temat wymiany FunBox 3 na 6? W maju przedłużałem umowę i była opcja wymiany ale tylko przy wykupieniu opcji szybszego łącza światłowodowego. Ponieważ mam 300Mb nie przysługiwała mi wymiana. 

Wczoraj zapytałem w salonie ORANGE i nie ma żadnej oferty ale często jest tak że w salonach ORANGE niestety konsultanci nie posiadają wszystkich informacji.

 

 

 

__________________

*Temat przeniesiony z działu Orange Flex - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana FunBox3 na FunBox6

@futurist2 jest możliwość wymiany bez podnoszenia prędkości internetu z tym że za dodatkową jednorazową opłatę w wysokości 129 zł. Skontaktuj się z infolinią i powiedz konsultantowi że chcesz skorzystać z takiej wymiany, konsultant wystawi zlecenie wymiany i kurier dostarczy nowy sprzęt do domu a stary zdasz w salonie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana FunBox3 na FunBox6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana FunBox3 na FunBox6

@futurist2 jest możliwość wymiany bez podnoszenia prędkości internetu z tym że za dodatkową jednorazową opłatę w wysokości 129 zł. Skontaktuj się z infolinią i powiedz konsultantowi że chcesz skorzystać z takiej wymiany, konsultant wystawi zlecenie wymiany i kurier dostarczy nowy sprzęt do domu a stary zdasz w salonie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Wymiana FunBox3 na FunBox6

Dzięki za info. Przejdę się jeszcze raz do salonu bo tam definitywnie mówili ze takiej możliwości nie ma nawet odpłatnie. Jak nie to będę się starał przez kuriera zamówić. Nie wiem tylko w razie wątpliwości na co sie powoływać bo na stronie Orange nigdzie takiej informacji o odpłatnej wymianie nie ma?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana FunBox3 na FunBox6

@futurist2  doczytaj mój post bo dopisałem informację. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Wymiana FunBox3 na FunBox6

Dzięki. Tak mi się wydawało że gdzieś widziałem informację o możliwej odpłatnej wymianie ale nie umiałem znowu jej odszukać w salonie a tam informacja była krótka "nie ma takiej możliwości". Wrócę do salonu z powtórnym pytaniem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana FunBox3 na FunBox6

@futurist2  tak jak pisałem lepiej skontaktuj się z infolinią, konsultant wystawi zlecenie wymiany i nie będzie problemu. W salonie mogą nie mieć takiej możliwości. 

Edit. 

Jeszcze prośba napisz po wszystkim jak udało się załatwić sprawę. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Wymiana FunBox3 na FunBox6

Jasne 🙂 dam znać czy zadziałało. Sam jestem bardzo ciekaw bo dwa podejścia w salonie Orange nie zakończyły się sukcesem jak dotychczas.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wymiana FunBox3 na FunBox6

@futurist2  jest duże prawdopodobieństwo ze i na infolinii nie załatwisz tego, będziesz musiał poczekać na taka możliwość 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Wymiana FunBox3 na FunBox6

Co prawda jest opcja płatnej wymiany na FB6, ale powiedzmy, że ma to sens, jeśli do końca umowy masz więcej niż rok. Jeśli się nie mylę, to różnica w cenie między 300 a 600 Mbps to 10 zł. Chyba wolałbym mieć szybsze łącze przez 13 miesięcy niż wydać te 129 zł tylko za wymianę na FB6.