Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@Citi2017ale ja mam na mysli jak zwykly ftth jest firme a nie na indywidualnego klienta.
jezeli jest na indywidualnego to cesja na firme i migracja na bizpak


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

W chwili obecnej na mam umowe na firmę i płacę 79,99 za 1GB/0,3GB. Bizpak z tego co widzę to trochę kpina bo nie dość, że najwyższy abo ponad połowę droższy 146 to jeszcze o dużo gorszych parametrach bo 0,9GB/0,1GB. Różnica 0,1GB na downloadzie mnie nie interesuje ale już upload trzy razy mniejszy to mnie boli, już nawet pal licho tą cenę ale nie widzę wyżej niż 0,1 na up. To główny parametr dla mnie bo chce komfortowo po vpn pracować.

 

Mówicie zadzwoń na infolinie. Wisiałem prawie godzinę, przełączany byłem 6 razy i nikt nie był w stanie zaproponować rozwiązania. A mógł człowiek wziąć nie dużo drożej a bez takiej miny, ehh

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

mozna dokupic zwiekszenie wysylania do 300Mb/s


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

Nie wiem nie widziałem opcji w cenniku, nie mniej jednak wykup tego całkowicie mija się z celem ponieważ połączeń głosowych w ogóle nie potrzebuje. Aby uzyskać parametry jakie mam teraz za 79, w tym pakiecie zaraz wyjdą trzy razy więcej co jest kompletną bzdurą a poza tym widzę na prezentacjach, że też funbox się pojawia.

Miałem do wyboru trzech operatorów i pokusiłem się jak cebulak na ten orange a zaraz się okaże, że i tak będę musiał wziąć innego operatora. Mega wtopa i nikomu nie polecam niestety.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@kafebiwa  koszt zwiększenia up to 20zl/mc. Do bizpaka dostajesz zyxela A nie funboxa.

 

Fakt bizpak w tej opcji jest ponad 2 razy droższy. Jest to usługa typowo biznesowa 😉   


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@kafebiwa  Zgłoś się po prostu po ONT do Orange, powiedz że nie możesz w pełni korzystać z usługi bez tego i Ciebie nie satysfakcjonuje,  wpinaj swój router i ciesz się. Pamiętaj tylko, że co 10 dni jest nowe IP.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@BORAX 

 

Można wykupić statyczne IP,koszt około 10 złotych Emotikon: Szczęśliwy.

Anonim

Nie dotyczy

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0


@DawidOrangenapisał(-a)

@BORAX 

 

Można wykupić statyczne IP,koszt około 10 złotych Emotikon: Szczęśliwy.


Taka opcja jest ale jeśli się korzysta z Danych Mobilnych LTE, dla klienta indywidualnego przy światłowodzie, nie ma takiej usługi 🙃


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@Anonim 

 

Faktycznie,zwracam honor 🙂🙂.

Anonim

Nie dotyczy

Własny terminal ONT + router zamiast funbox 3.0

@DawidOrange  każdy omylny jest, tylko sprostowanie dałem 😀