Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skan do dysku Funbox

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Skan do dysku Funbox

Witam. Mam pytanie. Jak ustawić skaner tak, aby skanował do dysku twradego podłączonego do portu usb funboxa. Jakie dane wpisać w skanerze? Potrzebna jest ścieżka, nazwa użytkownika, hasło. Ścieżka może być w formie adresu ip. Czy da się to zrobić i jeśli tak to jakie dane wpisać? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Skan do dysku Funbox

@mr_stahuu jak dobrze pamiętam jakiś czas temu podobny był temat. Dysk pod USB FunBox-a działa nie stabilnie, więc nie polecam takiego rozwiązania. Dużo lepiej działa dysk sieciowy podłączany skrętką pod port LAN w FunBox-ie.

Moim zdaniem szkoda czasu na niestabilne rozwiązanie. Kup dysk sieciowy, lepsze i stabilne rozwiązanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Skan do dysku Funbox

@mr_stahuu jak dobrze pamiętam jakiś czas temu podobny był temat. Dysk pod USB FunBox-a działa nie stabilnie, więc nie polecam takiego rozwiązania. Dużo lepiej działa dysk sieciowy podłączany skrętką pod port LAN w FunBox-ie.

Moim zdaniem szkoda czasu na niestabilne rozwiązanie. Kup dysk sieciowy, lepsze i stabilne rozwiązanie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Skan do dysku Funbox

Dzięki za odpowiedź


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

Skan do dysku Funbox

Jak masz funbox 3.0 to zadzwoń na infolinie albo napisz na czat i poproś aby Ci zdalnie wgrali poprawkę wyświetlania dysku usb do modemu, u mnie pomogło zaś jeśli masz wersje 2.0 to jest tak jak napisał ketrasa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Skan do dysku Funbox

mam 3.0. Popróbowałem i zadziałało ze stabilnością póki co nie jest źle.