Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skąd różnica w zużyciu internetu?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Skąd różnica w zużyciu internetu?

Witam posiadam internet 50gb Irak loguje się na swoje konto to pokazuje że jest jeszcze 30gb a jak loguje się na router to pokazuje że internet jest już wyczerpany niewiem czemu taka różnica. Pozdrawiam 

 

_____________

*Zmiana nazwy tematu na bardziej odpowiadająca problemowi - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Skąd różnica w zużyciu internetu?

@Uri6666 wypowiedz z pewnego forum:

"Mam podobne jaja. Router HuaweiB593. Rozbieżności z mój orange i stratami z routera są przeogromne.
LTE Domowy 59.90 gdzie po 150GB jest lejek do 1mbit/s
Zużycie miesięczne:
ORANGE
Router- 168GB - Mój Orange 372GB


Wniosek: Mój Orange pokazuje zużycie z kosmosu przkełamane o ponad 100%. Co ciekawe lejek zakładają przy ok 160-170GB zużycia z routera."

 

Dziwna to sytuacja, ale widac powszechna. Moj Orange pokazuje dane z opoznieniem wiec z tego moze wynikac ta rozbieznosc. Chociaz rozbieznosc o 100% jak z przykladu powyzej to juz przesada. U Ciebie 30 GB roznicy to tez sporo. A jak sie ma Twoje zuzycie danych z faktury do zuzycia pokazanego na Moj Orange/ na routerze? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Skąd różnica w zużyciu internetu?

Na fakturze niby zgadza się z routerem ale mam ten internet dopiero od niedawna więc jeszcze niewiem co o tym myśleć ale widzę że niejestem sam z takim problemem. Po paru miesiącach dopiero zobaczę dokładnie jak to wygląda, lecz to niezmienia faktu że to jest troszkę chore. Pozdrawiam 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Skąd różnica w zużyciu internetu?

@Uri6666 no jest tak jak mowisz chore to😁 kontroluj zuzycie na routerze, a po czasie zobaczysz co z czym sie zgadza. Pozdrawiam