Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom 3764 - problem z kamerą IP

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Sagemcom 3764 - problem z kamerą IP

Witam

Mam problem natury technicznej związany z kamerką IP. Aby poprawnie ją ustawić potrzebne jest połączenie kablem ale niestety, nie działa takowe połączenie. Testowałem kilka programów na tel i komputer, te na komputer same przeszukiwały sieć w poszukiwaniu kamerki ale nie wykrywały. Ten sam problem na innym Livebox (chwilowo nie pamiętam modelu, znajomy w tym tygodniu dopiero dostał podpisując umowę) i właśnie on miał ten problem lecz mój Livebox Sagemcom też go nie widzi. 

Mam urządzenie zapasowe ze starej sieci lecz jest to WAN modem Asus-a z oprogramowaniem Tomato, nie używam go ale leżał w szafie to przetestowałem i na nim kamerka działa normalnie, programy ją wykrywają i jest cacy glanc a jedynie z tymi waszymi sprzętami mam problem. Kamerka to DVS - MP2036T - IRW i nie wiem czy to problem z waszym modemem czy co jest nie tak...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Sagemcom 3764 - problem z kamerą IP

Udało się podłączyć kamerkę, się pokombinowało i zaskoczyła, odpiąłem wszystko poza kompem. Po tym jak zaskoczyło przypisałem adres na sztywno i teraz działa normalnie, nie wiem co mu nie pasowało. Tak więc temat można zamknąć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 138
  • 3

Sagemcom 3764 - problem z kamerą IP

Do którego portu w Sagemcomnie podłączyłeś ten rejestrator?

 

Tony.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Sagemcom 3764 - problem z kamerą IP

Udało się podłączyć kamerkę, się pokombinowało i zaskoczyła, odpiąłem wszystko poza kompem. Po tym jak zaskoczyło przypisałem adres na sztywno i teraz działa normalnie, nie wiem co mu nie pasowało. Tak więc temat można zamknąć.