Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ruter MF283+

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Ruter MF283+

Witam, mam problemy z internetem model rutera MF283+ niniejszym od +/- miesiąca mój internet funkcionuje bardzo źle podczas dnia wykorzystywana jest sieć 3g (powinna być 4g) z bardzo złą jakością. Nie posiadam zasięgu(nie wiem dlaczego). Lecz gdy zbliża sie północ towraca internet wraca do poprawnego funcjonowania w sieci 4g/LTE do godziny +/- 7 nie wiem co zrobić bardzo proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

@Syriuszzgłoszenie zrób, być może coś z nadajnikiem BTS, przy przeciążeniu nadajnika zrzuca z LTE do 3G, ale dziwne że koło północy dopiero masz LTE, chyba że turyści w pobliżu oblegają nadajnik.

Tak jeszcze zapytam, telefon ma LTE gdy modem z tematu, korzysta tylko z 3G?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

@Syriuszzgłoszenie zrób, być może coś z nadajnikiem BTS, przy przeciążeniu nadajnika zrzuca z LTE do 3G, ale dziwne że koło północy dopiero masz LTE, chyba że turyści w pobliżu oblegają nadajnik.

Tak jeszcze zapytam, telefon ma LTE gdy modem z tematu, korzysta tylko z 3G?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Ruter MF283+

ma 3g od 10 do 20 mozna zauważyć poprawke z 200b/s do 200kb/s lecz to są ulotne chwile dosłownie 2 minuty i czar prysł. A co z zasięgiem bo zawsze mialem doskonały lecz teraz nie mam go wogule

Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

To tam masz jakąś awarię, wypada zgłoszenie zrobić, telefonicznie też możesz, na koniec rozmowy, poproś o zwrot kasy za połączenie, będzie za free 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Ruter MF283+

Mogę to samodzielnie zrobić? Jestem nie pełnoletni i nwm czy rodzica nie będę potrzebował albo osobę która podpisywala umowę

Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

Najlepiej niech to zgłoszenie zrobi, ten na którego jest umowa @Syriusz 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Ruter MF283+

Czy przez czat też będzie potrzebna osoba która zawierala umowę? Bo w moim przypadku jest to mama i ona sie nie zna na internecie i wgl lecz gdy będę mieć pełny dostep do informacji to nie bdzie problem. Lub podczas rozmowy telefonicznej?

Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

Czat czy telefon, lepiej jak będzie osoba na którą jest umowa, na czacie możesz pisać ty, ale jak będą chcieć jakieś dane, to mama się przyda @Syriusz 😉

Tak technicznie, to lepiej jak do Orange się zadzwoni, bo włączą lokalizację na telefonie z którego dzwonisz, wtedy szybko zlokalizują ten nadajnik, inaczej to będzie trudno ustalić, chyba że tylko w okolicy jeden nadajnik LTE jest.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Ruter MF283+

Mieszkam na wsi nie jestem pewny ale mogą być dwa nadajniki a z informacjami to mam wszystkie na stole. Czat pracuje 24/7 czy są jakieś godizny pracy bo nie znalazlem

Anonim

Nie dotyczy

Ruter MF283+

@Syriusz  czat to dopiero w poniedziałek, telefonicznie to możesz kiedy zechcesz dzwonić.