Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ruter Comtrend VI 3223u

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Ruter Comtrend VI 3223u

Witam!

Mam pytanie dotyczące rutera Comtrend VI 3223u, czy ruter ten ma wspacie do obsługi

sieci VPN?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Ruter Comtrend VI 3223u

Witam!

Dziekuję 4Kazelot za link do instrukcji Comtrend VI, wszystko ładnie ale jest jedno "ale"

mam tylko dostęp do użytkownika: user  h:user i  tutaj niestety do panelu konfiguracyjnego

VPN nie mam już dostepu. Mam tylko możliwość dostępu do podstawowych parametrów rutera np. ustawienie IP komputerów z puli wew. adresów.

Byc może Orange dla zykłego użytkownika zablokawał konto np. admin czy root.

Jak może wiesz coś na ten temat do daj mi odpowiedź. Będziemy temat dalej drążyć

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Ruter Comtrend VI 3223u

Cześć Henry,
Podany przez Ciebie Router VI-3223u, wspiera VPN Pass-Through. Dlatego będziesz mógł przepuścić połączenia VPN, z komputera znajdującego się w sieci lokalnej LAN do sieci Internet poprzez router. W razie jakichkolwiek wątpliwości, mam dla Ciebie instrukcje obsługi w PDF tego modelu, dostępną tutaj: https://goo.gl/9pwxRJ

Mam nadzieję, że udało mi się pomóc.
Życzę miłego wieczoru 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Ruter Comtrend VI 3223u

Witam!

Dziekuję 4Kazelot za link do instrukcji Comtrend VI, wszystko ładnie ale jest jedno "ale"

mam tylko dostęp do użytkownika: user  h:user i  tutaj niestety do panelu konfiguracyjnego

VPN nie mam już dostepu. Mam tylko możliwość dostępu do podstawowych parametrów rutera np. ustawienie IP komputerów z puli wew. adresów.

Byc może Orange dla zykłego użytkownika zablokawał konto np. admin czy root.

Jak może wiesz coś na ten temat do daj mi odpowiedź. Będziemy temat dalej drążyć

Pozdrawiam


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Ruter Comtrend VI 3223u

Ten router nie ma wbudowanego serwera VPN, może tylko przepuścić ruch VPN dalej (VPN Pass-Through) do servera vpn postawionego gdzie indziej.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

Ruter Comtrend VI 3223u

Serdeczne dzięki 4Kazelot za cd. odpowiedzi, jeteś dość obeznany z tą tematyką i tym modem/ruterem. Bardzo mnie zaczyna wciągać temat VPN, dlatego mam prośbę

o krótkie wyjaśnienie taematyki VPN Pass-Trough, czy "przezroczystość" tego rutera mogę sam ustawić znając tylko konto i hasło user, czy musi ktoś to zrobić z techników Orange.

Czy IP komuterów w sieci wewnętrznej rutera Comtrend muszą być ustawione statycznnie z jego puli wew. czy mogą być dynamiczne.

Do tej pory zajmowałem sie tylko siecami Lan i Neostradą  + DSL.

Ale po przeczytaniu książki o sieciach VPN autora Marka Serafina zaczyna mnie pasjonować tamat VPN.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Dziękuję

Henryk K.