Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

Witam mam takie pytanie zauważyłem,że po włączeniu WI FI w routerze i połączeniu np z tabletem słychać grzechotanie z środka funboxa..które po koło minucie ustało.Też zauważyłem jak ktoś dzwoni i jest sygnał w telefonie stacjonarnym jest to słychać jakieś jak by trzaski delikatnie z środka routera.Poza tym router hula 

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

@nico999, grzechotanie, jak piszesz, może mieć raczej podłoże techniczne i albo dojdzie do stabilizacji, albo będzie (oby nie) do wymiany. Jeżeli problem będzie permanentny, to możesz zgłosić wadliwe działanie i po otrzymaniu potwierdzenia przez konsultanta w systemie operatora, że można dokonać wymiany w salonie, tak zrób.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

po polączeniu z wi fi słychać to z 2m nawet.Potem samo stabilizuje się po około 30sekundach i jest cisza.Ale jak znów pobieram jakaś gre czy apke na tableta to znów się oddzywa router.Dodam nie zrywa połączenia mimo to wszystko działa stabilinie tylko te irytujące trzaski


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

Witam to jest dzwięk prawdopodobnie cewek lub kondensatorów

 

https://www.youtube.com/watch?v=uuOqCVUSXek&feature=youtu.be

 

tak jak na filmiku.Przy pobieraniu np jakieś gry itp to głośniej i szybciej to słychać.Mimo to wi fi działa idealnie 

Anonim

Nie dotyczy

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

@nico999, nie znam budowy routerów, ale jak to jest elektronika ze śmieciami z poprzedniej epoki, to się dziwię bardzo. Tak brzęczały dławiki w świetlówkach a nie w obwodach drukowanych, czy jak je zwą...tak myślęEmotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

@nico999To nie lepiej jest zgłosić o wymianę FB na nowy egzemplarz?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

a jak to się zgłasza? i ile czeka na nowy egzemplarz?

Anonim

Nie dotyczy

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

@nico999Może to zrobić przez czat po przyjęciu przez konsultanta otrzymujesz numer zgłoszenia i biegniesz do salonu po nowy tylko nie zapomnij zabrać starego ze sobą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

ok bo router chodzi już 13dni i mam 65błędów póki co.Rozmawiałem z pewną osobą w necie i mówiła,że routery funbox i od vectry to samo robią co u mnie na filmiku dlatego pytam czy jest sens wymiany bo ja z wi-fi nie korzystam jedynie jak mama jest to na tablecie a potem wi fi wyłączam i ogólnie smiga dobrze.Tylko boję się tego rozłączenia,żeby mi przez tą wymiane transfer nie spadł

Anonim

Nie dotyczy

Router orange funbox 2.0 grzechotanie po włączeniu WI=FI

@nico999Ale już jesteś po stabilizacji linii 10 dniowej i  nic się nie stanie jak go odłączysz i podłączysz nowy.