Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-Link rozłącza połączenie

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Ok, dzięki wielkie za zainteresowanie problemem, poczekam i zobaczę jak będzie teraz działało


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Niestety po uruchomieniu laptopa mimo widocznej sieci nie połączył się automatycznie, dopiero ręczne się udało i po 3 min. dostępu do internetu połączenie zostało przerwane mimo aktywnego połączenia z routerem, no i znowu restart połączenia pomógł

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@MafiuA to był restart routera czy laptopa ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Restart połączenia, kliknąłęm "rozłącz" i po chwili "połącz"

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Zrobiłem, zgodnie z instrukcją, jak narazie pozytyw, tzn. po wzbudzeniu od razu znalazł sieć i się z nią połączył automatycznie, zobaczymy co będzie dalej

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@MafiuCzekam na info Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Jak narazie wszystko jest OK, po uruchomieniu czy wzbudzeniu od razu znajduje sieć i łączy się z nią automatycznie, w ciągu 2 dni nie rozłączyło internetu, wprawdzie korzystałem chwile wczoraj i dzisiaj ale zerwania połączenia w tym czasie nie było

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Zaznaczyłem Twój ostatni link bo po nim jak narazie problem ustał, poczekam na ostateczną ocenę podczas dłuższego użytkowania sprzętu

Jedyna rzecz którą w międzyczasie zmieniłem to ustawienia routera, zmieniłem tryb "tylko 11n" na "11bgn", gdyż po włączeniu starego laptopa z Win XP nie chciał się połączyć

Przestawiałem różne pozycje i po zmianie powyższego parametru oba laptopy od razu widzą sieć i się z nią łączą automatycznie