Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-Link rozłącza połączenie

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Tyle że moja usterka czas występowała raz na 2 dni, zostawić go np. na noc w uśpieniu czy wyłączyć?

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Stary sprzęt działa, a nowy gubi połączenie można w Tp-linku ustawić kanał na stałe czy pomoże nie wiem.

  


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Też o tym myślałem, ale z drugiej strony zapłaciłem 2500 za laptopa i chciałbym żeby działało bez kombinacji...

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu, jak Ci @Anonim pisał...router się synchronizuje, więc jego miej włączonego do zasilania.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Router mam cały czas włączony i nigdy go nie wyłączam, a laptopa kiedy mogę wyłączyć/restartować ?

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie


Mafiu napisał(-a):

Też o tym myślałem, ale z drugiej strony zapłaciłem 2500 za laptopa i chciałbym żeby działało bez kombinacji...


To nie jest żadne kombinowanie można jeszcze zawęzić kanał na 20Mhz. Stały kanał to będzie w jednym miejscu rozsyłanie. Na forum to nie widać co jest w eterze np.(ilość sieci). Czy jemu można ustawić tylko tryb n?

 Bez tytułu.png


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Zmieniłem na 20MHz i tryb "tylko 11n"

Co z tym restartem kompa? Mogę go wyłączyć wieczorem ?

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu, jak wszystkie komendy z wiersza poleceń, które podał @Anonim, zostały wykonane poprawnie, to system Windows 10 możesz na laptopie spokojnie zamknąć. Możesz także ponowić te cmd i zrobić screeny, to ewentualnie @Anonim, albo ktoś inny udzieli Ci wskazówek, jeżeli będzie to konieczne.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Niestety dzisiaj rano po uruchomieniu laptopa i 5 min. dostępu do internetu mimo połączenia z routerem połączenie z internetem przerwało się, niestety nie chcą mi się załadować fotki ze screenami, cały czas wyskakuje jakiś błąd, mogę komuś podesłać fotki na priv ?

 


2.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu Problem może być też, że jakaś aplikacja od laptopa dell powoduje konflikt. Również nieaktualny sterownik karty od WIFI.