Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?

Czy można zrobić tak ze jednoczenie do switchera w szafie rakowej mam wpięty internet światłowodowy (z FunBox 3) i jednocześnie z routera LTE (stacjonarny), tak aby w razie np awarii światłowodu był zapewniony dostęp do sieci z routera LTE bez jakiejkolwiek mojej ingerencji? Czyli takie ewentualne przełączenie działoby sie w „w tle”? Oba źrodła połączone skrętką bezpośrednio ze switcherem. Ze switchera zrobiłbym tez wyjście na ubiquity

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?

Można ale z konfiguracją trzeba się nieco pobawić. Ponadto jeśli to ma być mega płynne to musi być dobry mechanizm sprawdzający status połączenia.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?

Czyli co z czym, w jakiej kolejności podłączyć? Do jakiego portu? Jakie ustawienia zrobić na na funBox a jakie na Routrze LTE?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?

@Qcek Mogę postawić paluszki przeciwko orzeszkom, że nikt nie powie Ci tutaj jak to zrobić. Tego się nie da przekazać przez forum. Trzeba mieć fizycznie sprzęt przed oczami i dostęp do niego. Jeżeli nie umiesz tego na własną rękę zrobić, to zatrudnij informatyka. Będzie lepiej, szybciej i pewniej, że nic nie zawiedzie.

Anonim

Nie dotyczy

Router LTE i Światłowód jednocześnie ?

Taka pomoc to juz platna. Na Elektroda.pl daj temat. Temat nie jest prosty. Jesli mialo by to sie automatucznie przelaczac to ja nie pomoge. Zdalnie jest prosciej ale trzeba samemu monitorowac dzialanie sieci.