Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z routerem tp link td-w8960n

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z routerem tp link td-w8960n

Witam

Mam neostradę do 80 M, a z nią livebox 3, wszystko chodzi, niestety moc wifi jest słaba.

Postanowiłem użyć starego routera tp link td-w8960n (który przed zmianą opcji działał poprawnie) zamiast liveboxa, a ten po ustawieniu nie chce się zsynchronizować, brak lini. Livebox ma w nazwie /ipv6, tutaj z tym prefiksem i po skasowaniu /ipv6 nic się nie dzieje, nie może się połączyć.

Dostawca: OrangePPPoE

VP/VCI: 0/35

moja_nazwa@neostrada.pl/ipv6 lub bez /ipv6

hasło

mtu 1492

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Problem z routerem tp link td-w8960n


koberek napisał(-a): jak wzmocnić sygnał wifi bez ciągnięcia kabli ? Na laptopie mam 2 kreski i słaby transfer.

Miałem ten sam problem , próbowałem z netplugami ale nie bardzo wyszło bo różne fazy w pomieszczeniach. W końcu kupiłem expander tplink RE200 , umieściłem w gniazdku ~w połowie drogi i jest dobrze. 😄

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z routerem tp link td-w8960n

Nie podawaj w wiadomości publicznej swojej nazwy i hasła logowania do neostrady. Neostrada 80 działa już w innej technologii niż poprzednie prędkości. 80 mb/s działa w technologii  VDSL, niższe działają zazwyczaj w technologii ADSL. Pewnie tutaj leży problem. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z routerem tp link td-w8960n

@koberek Twój stary tp-link nie będzie działał w technologi VDSL. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z routerem tp link td-w8960n

Dzięki Panowie

W takim razie jak wzmocnić sygnał wifi bez ciągnięcia kabli ? Na laptopie mam 2 kreski i słaby transfer.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z routerem tp link td-w8960n


koberek napisał(-a):

Dzięki Panowie

W takim razie jak wzmocnić sygnał wifi bez ciągnięcia kabli ? Na laptopie mam 2 kreski i słaby transfer.


@koberek Jak jesteś, zwolennikiem tp-link to masz poniżej link. 

http://www.tp-link.com.pl/products/list-10.html


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Problem z routerem tp link td-w8960n


koberek napisał(-a): jak wzmocnić sygnał wifi bez ciągnięcia kabli ? Na laptopie mam 2 kreski i słaby transfer.

Miałem ten sam problem , próbowałem z netplugami ale nie bardzo wyszło bo różne fazy w pomieszczeniach. W końcu kupiłem expander tplink RE200 , umieściłem w gniazdku ~w połowie drogi i jest dobrze. 😄

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 1

Problem z routerem tp link td-w8960n

Ten TP-LINK powinien mieć wejście oznaczone jako LAN/WAN więc możesz spróbować podłączyć go kablem ethernetowym do Liveboxa i w konfiguracji zamiast ADSL WAN wybrać ETH WAN. 

Wtedy Liveboxa miałbyś jako modem i mógłbyś wyłączyć na nim wifi, a TP-LINK robiłby za router i rozsyłałby sieć bezprzewodową. Masz jakieś szczegółowe informacje o tym swoim sprzęci, chodzi mi o wersję sprzętową najczęściej na naklejce po modelu jest dopisek V... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z routerem tp link td-w8960n

@koberekczy nasze wyjaśnienia są dla Ciebie wyczerpujące? Jeśli tak, proszę oznacz post który jest dla Ciebie satysfakcjonujący jako "rozwiązanie", co pozwoli nam weryfikację rozwiązań i ułatwienie w przyszłości ich wyszukiwania. Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z routerem tp link td-w8960n

Dzięki Panowie.

Kupiłem wzmacniacz i teraz jest git.

pozdrawiam