Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z konfiguracją routera TP Link

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Problem z konfiguracją routera TP Link

Witam! Dziś w ramach wymiany gwarancyjnej przyszedł do mnie router TP Linka, Archer VR900 V3. Przed wymianą korzystałem z wersji drugiej i działał bez zarzutu. Niestety, pomimo wpisania prawidłowych danych logowania do Neostrady router nie łączy się z internetem. Jeśli jest ktoś kto ma pomysł jak to naprawić to będę wdzięczny. Dodam że poprzedni TP Link działał na tych samych danych logowania bez zarzutu. Zależy mi na przesiadce o tyle, że z Funboxem ciągle są jakieś problemy które zresztą niedawno opisywałem na forum.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 3

Problem z konfiguracją routera TP Link

Jeśli nadal masz problem to tu jest pokazane jak to powinno wyglądać na tym routerze:screen.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Problem z konfiguracją routera TP Link

Poradników jest sporo @Monnqx , może od Orange konfiguracja-wlasnego-routera-adsl-vdsl.

Inny model ale zasada ta sama:

Jak nadal będzie problem, to daj zrzuty z ustawień TP-Linka, lub zdjęcia jeśli tak wygodniej, bo w ciemno trudno pomagać.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 3

Problem z konfiguracją routera TP Link

Jeśli nadal masz problem to tu jest pokazane jak to powinno wyglądać na tym routerze:screen.PNG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Problem z konfiguracją routera TP Link

Zrobiłem tak jak na screenie i poszło 😄 Wcześniej próbowałem 'ORANGE_VDSL' bez powodzenia. Wielkie dzięki!