Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100

Dzień dobry,

mam problem z konfiguracją routera TP LINK VR2100. Problem polega na tym, że podczas konfiguracji routera gdy wybieram w liście usługodawców Orange pppoa lub pppoe, nie mam dostępu do internetu. Podobny problem występuje gdy wybieram opcje inne vpi ustawiam na 0 a vci na 35. Jakich obchodzi nie wybiorę to stan internetu wyświetla się jako „rozłączone”. Czy miał ktoś może podobny problem i jest w stanie pomóc?

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53142
  • 617

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100

@Kamil39 enkapsułacja vc-mux. Czy w ustawieniach linii jest wybór ADSL czy VDSL? Musisz wtedy zaznaczyć jakie łącze masz.. Czy wogole ma synchronizację? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100

Nie jestem pewny jakie mam łącze, wydaje mi się ze na poprzednim routerze było ADSL. Zmieniłem enkapsulacje na vc mux i występuje ten sam problem. 

image.jpg

image.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53142
  • 617

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100

@Kamil39  zobacz synchronizację. Czy dostaje adres IP. Jak nie, przywróć do fabryki i ustaw parametry rejestracyjne


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18410
  • 52636
  • 710

Problem z konfiguracją routera TP LINK VR 2100

@Kamil39 sprawdź poprawność wpisania loginu i hasła. To może być również przyczyną braku połączenia. Wystarczy czasami literówka, wielkość litery. Warto też przywrócić router do ustawień fabrycznych i od nowa skonfigurować.

Tu masz informację o konfiguracji routera:

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-wlasnego-routera-adsl-vdsl