Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 1

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

Problem okazał się mniej zawiły.
- Odpaliłem kartę SIM w telefonie.
- Sprawdziłem internet - śmigał.
- Wyłączyłem kod PIN do karty SIM, przełożyłem SIM do modemu i internet zaskoczył dosłownie w sekundę, wszystko działa 🙂

Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

@Matteo1897A jak działa rejestrator bo rozwiązanie dałeś jako ze działa ci tylko Internet? 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 1

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

Oczywiście mowa o rejestratorze: w momencie gdy włożyłem modem do wejścia USB, w polu gdzie wcześniej cały czas miałem "łączenie" wyświetlilo Połączono, a obok pojawił sie adres IP na podstawie którego mam teraz podgląd w aplikacji na smartphonie.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

Czyli temat powinien być jako problem z Internetem a nie z konfiguracja rejestratora. Czy APN tez ci działa  ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 1

Problem z dostępem do nowo wykupionego internetu mobilnego i próba konfiguracji rejestratora

Tak, masz racje. Wychodzi na to że kod PIN blokował połączenie się modemu z rejestratorem.

APN: internet
Użytkownik i hasło: internet
Autoryzacja: CHAP

Nic więcej nie musiałem ustawiać