Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Witam , mam problem z założeniem profilu aby był stały adres itd. wpisuje wszystko z instrukcji i nie ma połączenia z internetem . Na poprzednim routerze Alcatel działało bez problemu . Próbowałem wiele razy i wiele kombinacji i nic. Jak to rozwiązać ? Miał ktoś coś podobnego ?

IMG_20230717_162630864.jpg

 

_________________

Dodałem zdjęcie z załącznika i zasłoniłem dane - Rafał

36 ODPOW. 36

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Tak , jedyne co nie mogę to w nazwie wpisać "VPN Static " bo oprogramowanie tego routera nie pozwala na użycie spacji ( robiłem zamiast tego " _ " ) i też nic nie pomaga . 

 

Oczywiście robiłem też że zostawiałem hasło i nazwę pusta i też nic nie pomaga

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG  a próbowałeś wpisać samo VPN ? Oczywiście robisz wszystko według tego schematu

slav72_0-1689612985279.png

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Tak , dodam że nie jest to mój pierwszy router i korzystam z tej usługi już od ponad roku i wszystko było ok. Może jedyne co jest problemem to ta spacja że powinno być VPN Static a ja tego nie mogę wpisać . Zgłaszałem też przez bok i to mi odp . Sprawdziliśmy zgłoszenie techniczne nr XXXXXXX. Rzeczywiście obecnie występują czasowe utrudnienia w dostępie do usługi APN vpn.static.pl. Przepraszamy. Pracujemy nad rozwiązaniem. Pozdrawiamy, Orange... Ale tydzień mija i nic się nie dzieje 

 

 

_____________

Ukryłem numer zgłoszenia - Rafał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG  skoro ustawienia masz ok i wcześniej wszystko grało to rób kolejne zgłoszenia do skutku, nawet codziennie.

PS.

Próbowałeś resetować ustawienia routera i wpisywać wszystko od nowa?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Tak i do ustawień fabrycznych też , co ciekawe jak wsadzę kartę SIM do starego routera to się łaczy bezproblemowo . Kwestia jest tego nowego routera i tego co wpisać w daną rubrykę bo narazie nic nie działa z tych wszystkich kombinacji 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

@KrystianG  czyli po stronie Orange wszystko ok, wina raczej w ustawieniach routera, a próbowałeś kontaktować się ze wsparciem technicznym TP-Link TP-Link infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe , TP-Link wsparcie techniczne - kontakt - Instalacja i konfiguracja urządzeń TP-Link - Nieoficjalne Po... ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Żeby nie być gołosłowny tak mam na starym routerze i śmiga bez problemu a na tym nowym nic nie działa ...

 

IMG_20230712_182550362_HDR.jpg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 93
  • 0

Problem z TP-Link Archer MR600 nie działa Orange VPN Statyczny

Tak i mówili że to nie po ich stronie bo łacze się z waszym internetem 😁 ale skoro dostałem wiadomość po zgłoszeniu technicznym że mają jakieś utrudnienia to coś musi być tylko nikt nie wie co