Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie ONT i Netgear xr500

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Dzięki za odpowiedź. Najpierw postaram się pozyskać ONT od Orange potem będę się martwił.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Galski83 nie będzie łatwo, ale trzymam kciuki. Daj znać, jak sprawa z własnym ONT będzie wyglądała Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Galski83  załatwisz ONT od Orange, to podyskutujemy, tu w rozwiązaniu jest, co ma mieć router, by wspierać telewizję od Orange, tanio nie będzie, trzeba też konfiguracje zrobić samemu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

ja wymieniłem Funboxa 3.0 na ONT plus Funbox 2.0 za pomoca chatu z doradcą na stronie orange. Połaczono mnie z działem technicznym i tam poprosiłem o wyminę na ONT. Szybka akcja bez tłumaczenia po co, dlaczego . Przyjechał technik zamontował i kilka dni zabawy z XR500 i działa . Oczywiście XR500 nie jest bez wad i należy poświęcić mu troche czasu. Np wg mnie nie działa tak jak nalezy upnp oraz geofilter. Musze nadmienić że korzystam tylko z internetu, bez TV .

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Przemko6  ten router nie nadaje się do Orange TV, nie obsługuje VLAN, brak takowych ustawień w nim.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Anonim polecisz router nadający się do internetu Orange i IPTV  z Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie ONT i Netgear xr500

Router wspierający VLAN, jest ich mało, więc dowolny Asus czy Netgear, nie śledzę nowości, może za 400zl się taki znajdzie, te od 800zl wzwyż mają taką obsługę, ale bywają wyjątki, ja bym w taki router się nie pakował, spory wydatek, jeśli tylko do netu i TV, to lepiej FB 3.0, przekierowanie portów działa, kwestia konfiguracji, inna sprawa to na brakujące funkcje Pomysł wysmażyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

https://www.x-kom.pl/p/264925-router-netgear-nighthawk-x4s-d7800-2600mb-s-a-b-g-n-ac-2xusb.html

Pokaż szczegóły
Wydaje się że udało mi się załątwić od Orange zewnętrzne ONT i mają mi montować w poniedziałek. Przede mną wybór routera. Czy ten z linka będzie ok do iptv?? Chcę kupić coś dobrego już na dłuższy czas także możecie coś doradzić?? Z góry dziękuję.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Galski83 tu masz temat z podpowiedzią, jak działa zewnętrzny router do IPTV.

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Fritzbox-iptv/m-p/184884

To jest metoda prób i błędów. Trzeba na własnej skórze przetestować, żeby sprawdzić działanie. Nieprzetarte ścieżki, więc będzie trudno i kosztownie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Udało mi się wysępić od Orange zewnętrzne ONT. Teraz liczę na waszą pomoc;) mnie trzeba przeprowadzić jak dziecko przez mgłę..... I na początek jaki router bym musiał zakupić żeby było dobrze??? Technik z Orange nawijał że koniecznie musi być obsługa PPPoE czyli że jaki;)??