Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie ONT i Netgear xr500

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie ONT i Netgear xr500

@Galski83  fajnie że masz ONT i możliwość podłączenia własnego routera, ale temat nie na taką dyskusję, załóż własny, bez podstawowej wiedzy jakoś nie widzę jak ci pomóc, jakbyś choć trochę ogarniał temat było by łatwiej, ale jak założysz temat to zaczniemy naukę 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Cześć i przepraszam jeśli odkopuję niewazny już temat.

Udało Ci się ustawić wszystko samemu?

Mam ten sam router, obecnie skonfigurowany pod adsl >10Mbit i wszystko działa - dzięki niemu, przy tym żałosnym internecie gram jak król przy rodzince korzystającej z netflixa youtube itd.

Teraz będę miał światłowód z POPC2 od Orange i z tego co wiem, to powinno wszystko śmigać. Owszem, opcje są trochę porozrzucane: tagowanie VLAN jest, ukryte pod ustawienia->ustawienia zaawansowane->ustawienia VLAN/mostka i tam już ustawisz 35 dla internet (WAN) i 839 etc pod porty LAN, gdzie masz np.: TV.

Ogólnie nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z działaniem.

PPoE wybierasz w ustawieniach->zainstaluj->ustawienia internetowe

 

Pozdrawiam. :]

 

Edit: pomyliłem się, myślałem, że @Galski83 konfiguruje xr500. Wybaczcie, nie ogarnąłem jeszcze układu tego forum 😛


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Pokaż szczegóły
Dzięki za tipa.
Przy tym routerze jest problem z ustawieniem Multiroom😵 ja nie dałem rady. 

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 17
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Witam ponownie czy zna Pan może jakiś router który mogę podłączyć do zwe.ont zależy mi tylko na necie i ze by router miał możliwość QoS czyli sterowanie prędkościami 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Router z tytułu będzie ok.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 17
  • 0

Połączenie ONT i Netgear xr500

Witam mam xr300 i coś nie bardzo chodzi internet prędkości obcięte i brak internetu w wifi wiec nie wiem co jest grane