Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Orange Love 250gb - czy należy mi się nowy router?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Pakiet Orange Love 250gb - czy należy mi się nowy router?

Witam, czy należy mi się w związku z trwającą umową Orange Love 250gb  nowy router za (free lub za 1zł ?) Ponieważ od 3 lat posiadam Huawei b315s-22u?

 

 

_____________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiet Orange Love 250gb

Możesz przedłużyć umowę i dokupić router w ofercie na raty, sprawdź w aplikacji mój orange czy  nie masz jakiegoś rabatu za przedłużenie umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pakiet Orange Love 250gb

@Basia112d nie na już takich promocji do umowy. Możesz dokupić nowy router po stawkach jakie są oferowane przez Orange lub z wolnego rynku.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiet Orange Love 250gb

Możesz przedłużyć umowę i dokupić router w ofercie na raty, sprawdź w aplikacji mój orange czy  nie masz jakiegoś rabatu za przedłużenie umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet Orange Love 250gb

@Basia112d niestety nie ma już tych promocji. Sprzęt można dobrać na raty przy zmianie umowy. Ale jak rozumiem Tobie został rok do końca więc jeszcze nie ma takiej możliwości. Można oczywiście dokupić na raty bez umowy ale wtedy wychodzi drożej. Moim zdaniem lepsza opcja do zakup na wolnym rynku. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pakiet Orange Love 250gb - czy należy mi się nowy router?

@Basia112d czasami jak się dobrze poszukać, to można za niewielkie pieniądze trafić ciekawy router z agregacją pasma. Obecny, z którego korzystasz, działa tylko na jednym paśmie. Jeżeli podasz lokalizację nadajnika, to można dobrać router pod możliwości nadajnika, a router z agregacją pasma zdecydowanie przyspieszy prędkość internetu, nawet w godzinach szczytu, gdzie nadajnik może być znacznie obciążony.