Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płace za 80Mb a dostaje 60Mb


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Płace za 80Mb a dostaje 60Mb

Mama internet do 80 MB/s przez 3 lata internet chodził z prędkością 77-do 80 MB od jakiś 2 miesięcy internet zwolnił do 62 MB bez istotnej przyczyny został wymieniony modem na Funboxa 2 bo z tamtym coś się faktycznie coś działo ale niestety internet chodzi z taką samą prędkością to znaczy 62 MB zgłaszałem to już kilka razy niestety nie ma rezultatów pod centrale jest podpięte raptem 4 osoby które mają internet a do centrali jest 370 metrów sam monter powiedział że przy takiej odległości będzie chodziło z maksymalną prędkością i tak było do niedawna .miałem kilka sytuacji gdzie przez parę minut nie było internetu a po załapaniu internet chodził z maksymalną prędkością ale tylko przez 2 godziny i znowu rozłączenie i podłączenie i znowu prędkość 62MB Jakim cudem u sąsiada który ma taki sam internet do 80MB ta sama odległość do centrali taki sam modem chodzi mu z maksymalną prędkością monterzy twierdzą że linia jest w porządku karta sieciowa ma przepustowość 1 GB Więc na to wychodzi że to Orange blokuje mi część prędkości innego wytłumaczenia nie ma margines szumu w dół mam od 9.0 do 9.2 w czasie używania internetu mam liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji) 60 i Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)
13 i to w ciągu 20 godzin jakie jest dobre tłumienie szumów jeśli nie zostanie coś z tym zrobione to prawdopodobnie po skończeniu umowy zrezygnuje z internetuI niech mi nikt nie mówi że wszysdko jest w normie bo wedłóg umowy płace za internet do podkreślam do 80Mb ze spadkami prędkośći a nie stałym spadkiem prędkości

3 ODPOW. 3

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Płace za 80Mb a dostaje 60Mb

Przeczytaj umowe - zapewne masz tam okreslone czy i jaka przepustowosc jest gwarantowana.

Ciesz sie - i tak masz duzo.

Przerwy w dostepnosci uslug zglaszaj od razu do BOK.

Zanizone parametry - jedyny sposob to zglaszanie do skutku.

Jesli pomoglem oznacz odpowiedz jako rozwiazanie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Płace za 80Mb a dostaje 60Mb

Przy opcji do 80mb/s minimalna prędkość to 21mb/s, proszę przeczytać umowę. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Płace za 80Mb a dostaje 60Mb

Ja tez place za do 80 Mb i mam tyle 

Przechwytywanie.PNG