Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flybox Sky

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flybox Sky

Tylko szkoda że na sile wciskają raty na te urządzenia w tej cenie można mieć lepszy sprzęt. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Flybox Sky

Można. Ale moim zdaniem to bardziej transparentne ile płacisz za usługę a ile za urządzenie.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Flybox Sky


Piotrekk85 napisał(-a):
Można. Ale moim zdaniem to bardziej transparentne ile płacisz za usługę a ile za urządzenie.

Nie wiem czy przeliczałeś jak wychodzi cenowo w pierwszej opcji na start 99 zł puls raty 24x35 i opcja intranetu 500GB za 69.99 zł gdzie daje wynik 2618.76 zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Flybox Sky

@Anonim: szanuję Twoje prawo do krytyki, ale niestety hejt na Orange powoduje, że Twoje wypowiedzi stają się mało merytoryczne. Rozumiem, że jak kupujesz urządzenie na wolnym rynku, to każdy ma dostęp do oferty złotej/vip aby przy zakupie dostać za darmo internet mobilny z kilkaset GB za 2 lata. I za niego nie płacić. Owszem np. plus ma podobne urządzenie i jako sprzęt jest tańsze, ale daje w abo mniej GB (ew. jedynie w utrzymaniu u Pula jest tyle co w Orange i jedynie wtedy gdy adres jest w dobrym zasięgu innych operatorów).

 

Wskaż zatem ofertę za 800 zł na dwa lata by mieć i urządzenie i internet 100GB. Nie ma takich.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flybox Sky

Już nie długo zobaczymy jak ten sprzęt będzie się sprawował.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange Flybox Sky

Testuje ten sprzęt od m-ca i mam kilka uwag:

- modem zamontowany dokładnie pomiędzy 2 stacjami nadawczymi BTS Orange. Jedna w odległości 300m pracująca w LTE800 a druga w odległości 4800m pracująca w LTE1800.

 

Podstawowa wada tego sprzętu (w PLUS i CP nie występuje) to brak możliwości wyboru pasma!

Automatycznie z niewiadomych powodów łączy się tylko z odległą o 4800m stacją a nie z pobliską (300m).

Jeśli ktoś z Orange to czyta to bardzo proszę o modyfikację firmware i włączenie możliwości ręcznego wyboru pasma tak, jak jest to w CP i PLUS.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flybox Sky


Kriss_1971 napisał(-a):

Testuje ten sprzęt od m-ca i mam kilka uwag:

- modem zamontowany dokładnie pomiędzy 2 stacjami nadawczymi BTS Orange. Jedna w odległości 300m pracująca w LTE800 a druga w odległości 4800m pracująca w LTE1800.

 

Podstawowa wada tego sprzętu (w PLUS i CP nie występuje) to brak możliwości wyboru pasma!

Automatycznie z niewiadomych powodów łączy się tylko z odległą o 4800m stacją a nie z pobliską (300m).

Jeśli ktoś z Orange to czyta to bardzo proszę o modyfikację firmware i włączenie możliwości ręcznego wyboru pasma tak, jak jest to w CP i PLUS.


@Kriss_1971Proponuje ci kontakt z BOK w tej sprawie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange Flybox Sky

Kolego, wielokrotnie zgłaszałem ten problem w BOK sugerując konieczność zmiany oprogramowania tego sprzętu. Uzyskałem odpowiedź, że przekażą moje sugestie do producenta i na tym się zakończyło.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flybox Sky

@Kriss_1971A co masz na tablice znajomionej kto jest producentem ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Orange Flybox Sky

Producentem jest Asiatelco Technologies co. Chiny