Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Optymalizacja WIFI w aplikacji FB

Anonim

Nie dotyczy

Optymalizacja WIFI w aplikacji FB

To nie pierwszy raz takie coś się zdarza, że nie można zmienić w aplikacji FunBox kanału WIFI na optymalny, po dokonanych pomiarach. Jest jeszcze jeden szczegół w niej, a mianowicie Odznaka zaufania, gdzie po rozwinięciu jest adres mailowy do uwag. Nie wiem, dlaczego nie działa, bo otrzymałem zwrotne info. Dopiero skorzystanie z innej możliwości kontaktu z menu appki, pozwoliło wysłać zgłoszenie. Pytanie brzmi, czy coś z tym zrobią.

kanał WIFI.PNGmail.PNG

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Optymalizacja WIFI w aplikacji FB

Z tego co piszesz i dołączyłeś to wychodzi że aplikacja ma bug, trzeba było zaznaczyć w temacie też Błąd @Anonim 😉

Anonim

Nie dotyczy

Optymalizacja WIFI w aplikacji FB

@Anonim , po cichutku liczę, że odpowiedzą na maila, albo ktoś odpowiedzialny za appkę (przy pomocy modów) odniesie się do tego. Wydaje mi się, że to grubsza sprawka, ponieważ występują nierzadko problemy z uwierzytelnieniem na smartfonie, czy łączeniem się z pomocą QR. Niby odczytuje i pokazuje mojego FB, ale tylko i aż tyle. Za dużo kombinowania, jak na wersję, którą wcześniej testowaliśmy.

Anonim

Nie dotyczy

Optymalizacja WIFI w aplikacji FB

@Anonim oby był odzew, bo aplikacja potrzebna, tak patrząc z drugiej strony ma sporo funkcji, więc łatwo się wysypuje, w razie jakiegoś nawet drobnego buga.