Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oplata za modem

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Oplata za modem

@Anonimtak było z wcześniejszymi Funboxami . Z FunBox 6 od początku mieli problem z dostępnością. Wcześniej ograniczali na początku dawanie 6tek do wyższych prędkości.Więc mieli jakiś zapas. Większą możliwość bo tym z 300 dawali starsze wersje. Teraz wszystkim dają 6tki a wątpie zeby im się coś zmieniło w kwesti dostępności bo dalej są problemy z dostawą różnych części. A ze statystyk wynika, że zapotrzebowanie na usługi wzrasta niż maleje więc odsetek oddających Funbox 6 kontra osób z nową usługą czyli pottrzebujących Funbox'a 6 przewyższa na stronę potrzebujących. Reasumując więcej wydają Funboxów 6 niż im zwracają. Więc nie liczyłbym zbytnioo na tych co kończą umowę. Teraz już starszej wersji Funboxa nie dostaniesz i tyle. A 6tek mają ograniczoną ilość. Z tą opłatą ONT nie wiadomo jak będzie bo mogą i na taki pomysł wpaść. Ostatnio odkryłem, że na moim adresie oprócz Orange jest jeszcze TM Plus Netia i tajemniczy RFC z ciekawości wysłałem do nich zapytanie o ofertę. Przysłali mi cennik.  W cenniku mają opłatę za ONT'a. Więc nie zdziwię się kiedy Orange wpadnie na ten pomysł. Skoro z dekoderami i Funboxami to robią. Heh a tak wgl ciekawa sprawa mieszkam na wiosce i mam dostęp do 5 światłowodów, Tylko Play/UPC /Vectra z tego co wychodzi nie mają na moim adresie. No może na razie bo kto wie co będzie w przyszłości..


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Oplata za modem

Witam,


Tak na marginesie dodam, że Orange nie jest pierwszy do płacenia za wypożyczenie sprzętu. Od lat taką praktykę stosuje Canal+ - za ich dekoder satelitarny też trzeba wnosić miesięczną opłatę. I niestety u nich mie można użyć własnego urządzenia gdyż karta jest sparowana z dekoderem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Oplata za modem

Tylko bardzo często pojawiają się promocje, gdzie ta oplata jest zdejmowana


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Oplata za modem


@akiranapisał(-a)

Witam,


Tak na marginesie dodam, że Orange nie jest pierwszy do płacenia za wypożyczenie sprzętu. Od lat taką praktykę stosuje Canal+ - za ich dekoder satelitarny też trzeba wnosić miesięczną opłatę. I niestety u nich mie można użyć własnego urządzenia gdyż karta jest sparowana z dekoderem.


Z Canal+ można wynegocjować obniżkę opłaty do 0zł przy przedłużaniu, nieprawdą jest że nie można używać własnego sprzętu, moduł CAM załatwia sprawę i używasz go bezpośrednio w telewizorze lub we własnym deku np. w którymś z serii Vu+.