Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy komputer brak internetu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nowy komputer brak internetu

Diagnozować komputer, ale raczej nikt ci nie powie w ciemno co może być przyczyną. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy komputer brak internetu

Może wąskim gardłem jest gniazdo USB? Miałem tak kiedyś w starym stacjonarnym, że akurat podpiąłem pod gniazdo skonfigurowane jako USB 1.1 i objawy były bardzo podobne 😉

Próbowałeś zmienić gniazdo USB?

Anonim

Nie dotyczy

Nowy komputer brak internetu

@RonniegprA czy odinstalowałeś sterowniki od poprzedniego adaptera Sagem ? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nowy komputer brak internetu

@bluesmanniak Komputer z Windows 10 i USB 1.1? To raczej... niespotykane 🙂
@Anonim Sterowniki nie powinny w żaden sposób kolidować ze sobą. Ale chętnie spojrzałbym ile i jakich programów antywirusowych pracuje na raz i czy jeden z nich to przypadkiem nie McAffee 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy komputer brak internetu

@Sonorov pisałem, że w moim starym stacjonarnym (Vista!) 😉 Różnie bywa z tymi gniazdami USB, inaczej działają gniazda z przodu, inaczej te z tyłu, warto popróbować, kto wie, jaki to "fachowiec" konfigurował...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Nowy komputer brak internetu

Próbowałem roznych wejsc usb, ale ciagle jest to samo. Ze sterownikami jest porzadek, a z antywirkow jest tylko avast. Sprobuje jeszcze sciagnac malware i tym zrobię skan, ale nie sadze zeby cos wykazalo. W sumie to nawet nie mialem co sciagac przy predkosci pobierania 10kbs
Anonim

Nie dotyczy

Nowy komputer brak internetu

@RonniegprTo pokaż statystyki DSL z routera ? A samego Avast bym się od razu pozbył.