Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

W dniu dzisiejszym kupiłem router Netgear D7000 dla Neostrady. Problem pojawił się, kiedy przyszło mi konfigurować połączenie Internetowe.

Jak wiadomo Neo do 80mb chodzi jako VDSL i router ten ma taką opcję, ale za żadne skarby nie potrafię zestawić na nim połączenia z Neostradą. Niby wszystkie pola wypełniam tak jak powinienem a mimo wszystko połączenia brak. Na linii jest synchronizacja ale brak jest połączenia Internetowego.

Czy ktokolwiek z Was miał już do czynienia z konfiguracją Neo po VDSL na routerach Netgear i może mi pomóc? Wszędzie w necie są instrukcje że trzeba wpisywać VCI/VPI i jakieś inne opcje ale w oknie konfiguracji ja wogóle tego nie widzę.

 

large1.png

 

Jeżeli ktoś wie w jaki sposób na tym routerze uruchomić internet, to bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczny. Dodam tylko że opcja VLANID domyślnie była wyłączona, nie działało, po zaznaczeniu i wpisaniu wartości 35 nadal nie działa...

25 ODPOW. 25

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

Jak zaznaczam tryb na VDSL to nie mam opcji do wpisania VPI/VCI ani MTU, takie opcje są tylko w trybie ADSL
Anonim

Nie dotyczy

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

@LZRDPLMusze ciebie zmartwić bo ten router działa tylko pod VDSL Netii Zobacz tutaj


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

Witam.

Też miałem problem z tym routerem ale po ciężkich bojach udało sie uruchomić NEO 80.

Jeśli dalej stoisz w miejscu z zestawieniem połączenia to chętnie pomogę.

Anonim

Nie dotyczy

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

@LZRDPL Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

Witam,

 

Mam tak samo ten problem ze wspomnianym wcześniej routerem.

Czy mógłbyś podpowiedzieć jak poradziłeś sobie z konfiguracją neostrady.

Będę wdzięczny

Pozdrawiam

Paweł

Anonim

Nie dotyczy

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

@kloudi1981Z jakiej korzystasz technologii adsl czy vdsl ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

Mam neostradę korzystam z ADSL

Anonim

Nie dotyczy

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

@kloudi1981I gdzie leży problem masz w pierwszym poście wybierasz adsl zamiast vdsl oczywiście wpisujesz bez ipv6 czyli tak xxxxxxxx@neostrada.pl 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Netgear D7000 i problem z Neostradą do 80Mb

Tak mam zrobione jak w pierwszym poście. Dodatkowo adres serwera DNS wpisałem ręcznie bo z automatu nie wybiera. I nic dalej dioda na czerwono świeci. Zastanawiam się czy nie oddać tego routera i kupić TP-Link Archer VR600. Patrzyłem to jest bardziej intuicyjny w konfiguracji.