Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Wcześniej przez modem podłaczłąem pendrivy i dysk usb 2.0 500 mb , nie było problemu, pokazywały sie działały . Wczoraj kupiłem dysk 1 TB usb 3.0 podłączam i nic ? nie widać . 

Ktoś ma  jakis pomysł ?  jak dać sobię rade z tym problemem

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Ja bym przede wszystkim sprawdził w specyfikacji, instrukcji urządzenia jaką maksymalnie pamięc zewnętrzną widzi, może ma jakies ograniczenia i ten dysk jest po prostu za duży.

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Stare urządzenie były pod usb 2,0 ten nowy masz pod usb 3,0, więc może to jest powodem, tego że urządzenia się nie widzą. Tak odpisuję analizując to na "chłopski" rozum.  Być może nie mam racji?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

nie moge znalezc zadnych informacji na temat etgo modemu, ale złacze usb jest neibieskie sugeruje to ze jest to USB 3.0 ale nie jestem pewien czy jest to regułą

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

@barts3 ciekawe....dzisiaj nie mam już zbytnio czasu, ale może trzeba gdzieś przeszukać info na wujku google, może tam gdzieś ktoś już szukał podobnych informacji - ja czuję że z tym usb 2,0 a 3,0 może być jakaś przeszkoda.

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Tez miałem taki sam problem z FB2.0  nie widział dysku 3.0 mimo że ma niebieskie USB.

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Czyli mamy odpowiedź, tak jak myślałem przyczyną są tylko albo aż porty USB, dzięki @Anonim za pomoc.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

Chwila,

 

USB3.0 jest wstecznie kompatybilne z USB2.0, tak więc wg standardów, ten router powinien obsługiwać USB3.0. Jeśli tak nie jest, to oznacza, że ten router nie spełnia standardów USB (a powinien). Należałoby się w tej sprawie zgłosić do producenta urządzenia.

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB

@rafaello1231 dokładnie, nie ma opcji żeby prawidłowo działający port 2.0 nie widział urządzenia 3.0....
Ja bym się bardziej czepił systemu plików jeśli już, Fat32/ntfs. To bym sprawdził. ale też wierzyć mi się nie chce, że nie widziałby ntfsu....

Anonim

Nie dotyczy

MODEM FUN BOX 2.0 nie widzi dysku USB 3.0 1TB


To_On napisał(-a):

Ja bym przede wszystkim sprawdził w specyfikacji, instrukcji urządzenia jaką maksymalnie pamięc zewnętrzną widzi, może ma jakies ograniczenia i ten dysk jest po prostu za duży.


Masz tu specyfikacja