Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koszt wymiany kabla światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Koszt wymiany kabla światłowodu

Cześć, zwierzak domowy przegryzł kabel światłowód z puszki do funboxa. To ten kabel długości około 2m. Ile będzie kosztować mnie wyzwanie monterów i wymiana tego kabelku? Pytam się bo w salonie powiedziano mi, że to nic nie będzie kosztować a na infolinii, że koszt wymiany tego kabelka to 100zł. Z góry dzięki za informacje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt wymiany kabla światłowodu

Nie pracuję po stronie usług stacjonarnych, a także nie mam usług stacjonarnych (gdy podpisywałem umowę, Orange nie miało u mnie światłowodu, więc nawet jakbym chciał, to byłem skazany na łaskę innej firmy ;)), ale w tej sytuacji, na 99,99% rację ma infolinia. Sama wymiana kabla to pewnie nie problem, natomiast w Cenniku masz opłatę za wezwanie technika z przyczyn nie leżących po stronie Orange Polska, i to jak dobrze pamiętam kosztuje właśnie 99 zł.
Innymi mówiąc, te 100 zł płacisz nie za sam kabel, a bardziej za to, że nasz pracownik do Ciebie przyjdzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Koszt wymiany kabla światłowodu

Jeśli chodzi o kabel miedzy Funbox a gniazdkiem to możesz sam zakupić taki https://allegro.pl/neku-patchcord-swiatlowod-sm-9-125-sc-apc-ftth-10m-i6734409059.html


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Koszt wymiany kabla światłowodu

Tak, wiem. Dzisiaj byłem w pobliskich marketach ale nigdzie nie znalazłem takiego światłowodu. Na allegro trzeba czekać kilka dni na przesyłkę, monterzy mogą być już jutro. Tylko zastanawia mnie cena, koszt 100zł to dużo za kabel 2 metry. 

Anonim

Nie dotyczy

Koszt wymiany kabla światłowodu

Jak zamówisz na allegro to czekasz 1/2 dni na dostawę i wychodzi dużo taniej. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Koszt wymiany kabla światłowodu

Nie pracuję po stronie usług stacjonarnych, a także nie mam usług stacjonarnych (gdy podpisywałem umowę, Orange nie miało u mnie światłowodu, więc nawet jakbym chciał, to byłem skazany na łaskę innej firmy ;)), ale w tej sytuacji, na 99,99% rację ma infolinia. Sama wymiana kabla to pewnie nie problem, natomiast w Cenniku masz opłatę za wezwanie technika z przyczyn nie leżących po stronie Orange Polska, i to jak dobrze pamiętam kosztuje właśnie 99 zł.
Innymi mówiąc, te 100 zł płacisz nie za sam kabel, a bardziej za to, że nasz pracownik do Ciebie przyjdzie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

Koszt wymiany kabla światłowodu

Ok, dzięki za info