Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja aplikacją i ankieta

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja aplikacją i ankieta

Nie przypuszczałem, że po pomyślnym zdiagnozowaniu aplikacją Funbox problemu, zaskoczony zostanę ankietą. Spodobała mi się i przedstawiam tylko jej początek. Warto się pokusić na odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Screenshot_20191027-105735_Samsung Internet.jpg

5 ODPOW. 5

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Konfiguracja aplikacją i ankieta

@Anonim 

 

Dobra informacja.Szkoda,że wiele ludzi pomija wypełnianie ankiet.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja aplikacją i ankieta

@DawidOrange , ja np. w tej ankiecie opisałem dlaczego użyłem aplikacji i co można w niej poprawić. Samym utyskiwaniem niewiele można osiągnąć. Taki feedback to "pas transmisyjny" pomiędzy twórcami a użytkownikami. Naprawdę wiele się zmieniło od mojego pierwszego zetknięcia z aplikacją Funbox Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konfiguracja aplikacją i ankieta

Dobrze, jeśli ankieta wyskakuje raz na jakiś czas lub dla osób, które sporadycznie korzystają z aplikacji. Jeżeli za każdym żuciem alokacji wyskoczy znowu ankieta, to możne być już troszkę irytujące. Zakładam, że nie są to ankiety nachalne, tylko zrobione ze smakiem, aby nie naprzykrzać się.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja aplikacją i ankieta

@ketrasaArtur , otwarłem wiele razy i tylko raz wyskoczyła ankieta, w której udzieliłem odpowiedzi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konfiguracja aplikacją i ankieta

@Anonim czyli jest ze smakiem i bez narzucania. I oto chodzi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Spokojnie i miło Emotikon: Mrugający