Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Witam chodzi tutaj o to że co chwilę nie ma internetu i to nie wina zasięgu bo zasie non stop jest -74.
Wszysce lampki sie świecą i nic nie mruga ,Router to MV610.
Prędkość spada strasznie albo całkowicie internet nie działa a wszystko sie dalej swieci a na statusie routera pisze Połączone.
Trzeba Router resetować i czekać ok 15 minut jest to mega denerwujące i ping jest strasznie wysoki 140.
Proszę O pomoc.

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Telefon do BOK 510 100 100


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Dzwoniłem i nie pomogli ani raz...

 

Anonim

Nie dotyczy

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

@TheBanach a może masz jakieś urządzenia które zakłócają sygnał??? Ciężko nam pomóc będzie tak na sucho nie widząc zachowania routera, tym bardziej jeśli piszesz że wszystkie kontrolki świecą się prawidłowo. Zrób zgłoszenie do BOK - możesz bezpłatnie to zrobić przez aplikację Mój Orange i niech technicy ocenią co się dzieje........ja innego alternatywnego rozwiązania nie widzę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

No okej postaram się zgłosić to.

Anonim

Nie dotyczy

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

ps. może to wina routera??? Masz kogoś kto mógłby Ci użyczyć swojego urządzenia do sprawdzenia czy na innym urządzeniu będzie działo się to samo?? Zgłoś najwyżej pisemną reklamację i poproś o pisemną odpowiedź.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Nie bo problem jest taki że to jest Pakiet Free Dom Pro i ja jedyny na Tym Osiedlu mam taki internet bo tym... ludzom z orange nie chce sie pociaganać do mnie kabla internetowego po słupach ...
To jest jakaś żenada mam 21 wiek a ja nie posiadam sprawdnego internetu ze stała predkościa i pingiem...

 

Anonim

Nie dotyczy

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

@TheBanach być może koszt podciągnięcia kabla przewyższa dochód jaki Orange może uzyskać, więc.......czasem tak bywa. Sam byś pewnie nie instalował czegoś komuś co przyniosło by Ci w pewnym stopniu straty. Dlatego czasem Orange odmawia instalacji infrastruktury. Takie życie, liczy się dochód....a czasem niestety szkoda że musi na tym tracić człowiek, ale nie da się tego przeskoczyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Ale to nie są jakieś kilometry to jest ok 3 km ciagniecia nowej ""puszki" od 11 lat tego nie zrobili a tutaj postawił sie ok 12 nowych ludzi i dalej nic nie zrobili z Tym problemem.
A mamy ten 21 wiek nie średniowiecze,a pieniadze im sie wrocią załóżmy że wyjdzie w najwiekszym wpadku 1000 złotych 40 zł za internet umowa na 3 lata to jest 1440 zł.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 4
  • 0

INTERNET PŁACĘ WYMAGAM

Oczywiście licze samego siebie a jest jeszcze tutaj ok 6 osob które by chciało sie podlączyć to 6 razy tyle zarobią...