Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gra MMO wyłącza Internet


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Gra MMO wyłącza Internet

Witam
Od niedawna pojawia się u mnie następujący problem: Podczas włączenia obojętnie jakiej gry MMO  internet się wyłącza na chwilę w całym mieszkaniu( działamy na routerze Livebox). Komputer daje mi wtedy jasną informację, że nie może wyszukać DNS. Stało się to nagle, nic nie było przy routerze ani komputerze robione/zmieniane. Po resecie komputera i routera problem nie znkinął. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Gra MMO wyłącza Internet

W otworzonym oknie "Wiersza poleceń" wpisujemy komendę "ipconfig /flushdns" i zatwierdzamy klawiszem Enter.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Gra MMO wyłącza Internet

Problem niestety pozostał.

Anonim

Nie dotyczy

Gra MMO wyłącza Internet

Jak zachowuje się lampka @? Czy wykonywałeś reset routera do ustawień fabrycznych.

Przeskanuj komputer http://www.dobreprogramy.pl/Zemana-AntiMalware,Program,Windows,36263.html


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Gra MMO wyłącza Internet

Podczas odlaczenia Internetu dioda miga na inny kolor. Tak, byl wykonywany pelen reset. Podczas szukania rozwiazania natknalem sie na wzmianke o portach, zajetych przez inne aplikacje a jedynym rozwiazaniem jest zadzwonienie do dostawcy o reset. Moze to byc rozwiazaniem problemu?
Anonim

Nie dotyczy

Gra MMO wyłącza Internet

@Otorieragon reset zrobiony przez operatora często bywa zbawienny 🙂 Mi dwa razy taki reset naprawił wszelkie usterki, a szukałem już wszędzie tkwiącego problemu. Od resetu ręcznego routera, poprzez podłączenie od nowa wszystkich kabli, a nawet raz format komputera 😜

Anonim

Nie dotyczy

Gra MMO wyłącza Internet

@OtorieragonSprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.