Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD

Dzień dobry,

 

mam problem z konfiguracją telefonu stacjonarnego (tak podejrzewam)

z dnia na dziej zresetowały się ustawienia routera i wszystko przestało działać - nie wiem czy to wynik jakiejś aktualizacji firmware'u, czy czegoś innego - internet zmienil konfigurację na REJESTRACJA, a konfiguracja telefonu zniknęła.

 

Wpisałem dane konfiguracyjne, ale telefon nadal nie działa,

zerknijcie proszę czy (choć próbowałem już wielu kombinacji) czy formatu numeru telefonu i nazwy konta jest poprawny - inaczej podpowiadają przykłady pod polami w routerze i inaczej podają dane na umowe (numery kierunkowe: krajowy i region, czasem jest z, czasem bez) 

drugie podejrzenie to niepoprawne hasło, tylko czy w takim przypadku nie powinna się pojawić jakaś informacja? jak mogę ew. zmienić hasło do telefonu? Kiedyś już to robiłem, ale teraz nigdzie nie widze takiej opcji.

 

Dzięki!

 

Screen Shot 2016-08-20 at 11.16.04 AM.jpg

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD

@Eisenheim wygląda na to że wpisałeś wszystko dobrze. Po wpisaniu ów danych zrestartuj router. Jeśli to nie pomoże dzwoń do BOK. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD

@Anonim tak myslałem,

dzięki! 

Anonim

Nie dotyczy

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD

@Eisenheim W opcji zaanonsowane ustawienia voip odpala się telefon. 

Anonim

Nie dotyczy

DGT VDLS2 FG4B - konfiguracja telefon HD

@EisenheimSprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.