Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gniazdo ONT


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

"Oferty nie znajdziesz na www. Musisz zadzwonić na infolinię w dzień roboczy lub przejść się do lokalnego salonu i powiedzieć, że jesteś zainteresowany BSA (czyt. be-es-aa) lub LLU (czyt. el-el-uu) na sieci Orange. Czasem wymaga to obicia się z numerem ale takie oferty są."

 

No widzisz, a ja "stary dziad",  chciałbym przed rozmową z tzw. konsultantem na "słuchawce", przejrzeć oferty na WWW 🙂 (chyba po te strony również są).

A infolinia? daruj... w większości  są tam ludzie (nie obrażając nikogo), którzy odczytują oferty systemu i robią wszystko aby wcisnąc Ci najdroższą oferte - przetestowane wielokrotnie 🙂

Co do salonu .... chyba w Wawie mieszkasz i nie wiesz jak to lokalnie wygląda

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Gniazdo ONT

Wiem, że ludzie zarabiają na prowizji. Z uwagi, że przy większości ofert nie ma odstąpienie lub koszt rzędu 500 zł różnych opłat, nie jest to promowane. Poza tym jeśli bardzo chcesz, to część papierów mogę podlinkować, ale nie będzie wszystko. Podaj tylko nazwę firmy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Gniazdo ONT

Podobnie jak założyciel wątku, chciałbym tylko oddzielnego ONT od Orange i TYLKO TO. Reszta w ofercie może być.  Po dwunastu latach Orange chyba baj baj (sąsiada zhakuje :))

 

Pozostałe nieliczne (naprawdę) firmy po kablu niekoniecznie.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Gniazdo ONT

No i właśnie. Na stronie www orange nie oferuje własnego ont. Więc miałeś okazję się zapoznać.